“Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy 19”: Premiera nowego sezonu! Kto zawitał w szeregi ekipy?

17 września 2023
Przez: : M.J

Już 17 września na szklanych odbiornikach odbędzie się premiera najnowszego sezonu programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Zobaczmy, gdzie tym razem odbyły się szalone imprezy ekipowiczów oraz czy w najnowszym sezonie poznamy nowe osobowości.

Kilka słów na temat reality-show

Warsaw Shore to program, który swoją premierę miał w 2013 roku, co oznacza, że emitowany jest już od długich, dziesięciu lat. W ciągu tego czasu najbardziej kontrowersyjny program w polskiej telewizji zgromadził masę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne, szalone imprezy ekipowiczów.

W ciągu 18 sezonów poznaliśmy ogromne grono uczestników, którzy w większym lub mniejszym stopniu zdobyli popularność. Wśród największych gwiazd reality-show należy wyróżnić: Stiflera, Wojciecha Golę, Alana, Ewelonę, Małą Anię czy Trybsonów.

Zobacz także: Ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore? Po latach w końcu Mała Ania zdradziła prawdę!

Choć wszyscy uczestnicy zakończyli swoją przygodę przed kamerami, ich udział w programie sprawił, że nadal obecni są w polskim show-biznesie, a ich życie śledzone jest przez tysiące internautów.

Uczestnicy Warsaw Shore 19

Najnowsza premiera programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy została zaplanowana na 17 września. Co czeka na widzów w najnowszych sezonie? Tym razem ekipa z Warszawy zawitała nad polskie wybrzeże, gdzie odwiedziła najlepsze kluby. Wśród uczestników zobaczymy stare twarze. Skład ekipy zasilą:

  • Przemysław „Sequento” Skulski
  • Marcin „Mały” Pastuszka
  • Michał “Sarna” Sarnowski
  • Patryk Spiker
  • Milena Łaszek
  • Angelika Kramer
  • Aleksandra Okrzesik
  • Lena Majewska

Do obsady dołączyło też dwoje nowych uczestników! Kim są debiutanci tego sezonu?

  • Ronaldo Miranda o pseudonimie „Czarny Polak” – 20-letni mężczyzna pochodzi z Angoli, a obecnie mieszka w Warszawie. Bezsprzecznie można powiedzieć, że jest wschodzącą gwiazdą polskiego Internetu. Dużą popularność zdobył na TikToku, gdzie zgromadził już ponad 150 tysięcy obserwujących. Przebojem wdarł się też do Prime MMA. Ronaldo poza spędzaniem czasu na siłowni uwielbia imprezować. Sam o sobie mówi, że ma ogromny dystans do własnej osoby.
Nowi uczestnicy programu Warsaw Shore 19. Ekipa z Warszawy
Nowi uczestnicy Warsaw Shore 19
  • Iryna „Renatka” Maltseva – dumna, odważna, żądna przygód 25-letnia singielka. Iryna mieszka w Warszawie. Jest studentką marketingu. Uwielbia imprezować, a oprócz tego gra na fortepianie, tańczy, czyta, a nawet pisze własną książkę. Stawia na rozwój osobisty. W przyszłości chce otworzyć własny salon urody. Sama o sobie mówi, że uwielbia flirtować i nawiązywać nowe znajomości.

Premierowe odcinki programu Warsaw Shore.Ekipa z Warszawy już od 17 września w każdą niedzielę o godz. 23:00 na kanale MTV Polska.

Źródło: Materiały prasowe, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej