Połącz się z nami

Węgiel wyznała, czy ma chłopaka! Serce młodej gwiazdy jest już zajęte?

Z życia gwiazd

Węgiel wyznała, czy ma chłopaka! Serce młodej gwiazdy jest już zajęte?

Roksana Węgiel to nastolatka, która powoli zbliża się do okresu dojrzałości. W związku z tym zapewne wielu z Was zastanawiało się, czy serce artystki jest już zajęte, czy może jest to dla niej zbyt wcześnie? Mamy potwierdzone informacje! Zobaczcie! Węgiel wyznała, czy ma chłopaka!

Roksana Węgiel to polska piosenkarka młodego pokolenia, która zyskała ogromną popularność zwyciężając pierwszą edycję popularnego programu TVP2 „The Voice Kids”. Swój sukces powtórzyła w tym samym roku podczas 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Roksana w szybkim tempie zyskała ogromną popularność. Fani pokochali artystkę nie tylko za jej talent, ale również za barwną osobowość i pozytywne nastawienie do życia!

Roxie, od kiedy pojawiła się w świecie show-biznesu wywołała wiele kontrowersji związanych ze swoim wyglądem. Internauci niejednokrotnie bezlitośnie krytykowali dobór stylizacji nastolatki, uważając, że ubiera się ona nieadekwatnie do swojego wieku. Do medialnej burzy dołączyły nawet gwiazdy show-biznesu. Obecnie szum wokół jej kreacji znacznie przycichł. W ostatnim czasie fanów Roxie zachwyciły natomiast jej fryzury, które prezentowała podczas wyjazdu na słoneczną Dominikanę, gdzie udała się wraz z radiem Eska, by „odwołać zimę”. Artystka zaproponowała wówczas świetną propozycję na wiosnę, warkocze z kolorowymi wstawkami – więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Roxie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ogromna ilość internautów – okrągły milion! Roksana publikuje tam przeróżne zdjęcia – zdradza szczegóły dotyczące życia zawodowego, jak i osobistego!

Węgiel wyznała, czy ma chłopaka!

Fani gwiazdy śledząc karierę Roksany, zastanawiają się zapewne, jak wygląda jej życie uczuciowe. Jak się okazuje, nastoletniej Roksanie na razie nie są w głowie związki i najwidoczniej chce w całości poświęcić się rozwijającej się karierze. W jednym z wywiadów dla „Vivy” młoda artystka przyznała:

„Nie chce mieć chłopaka. Ja akurat lepiej się czuje jako singielka i na pewno długo tak pozostanie”

Spodziewaliście się, że Roxie nie zamierza na razie wiązać się w żadne związki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry