Połącz się z nami

Wendzikowska pozuje w stroju z sieciówki. Figura młodej mamy zwala z nóg!

wendzikowska

Moda i uroda

Wendzikowska pozuje w stroju z sieciówki. Figura młodej mamy zwala z nóg!

Dziennikarka, która wielokrotnie podkreślała, że podróże to jej ogromna pasja, pochwaliła się zdjęciem z kolejnego urlopu. Wendzikowska pozuje w stroju z sieciówki.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie, jakie opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Ania Wendzikowska. Uwagę internautek poza szczupłą sylwetką zwrócił strój kąpielowy, który jak się okazuje, jest ze znanej sieciówki.

Ania Wendzikowska to jedna z gwiazd stacji TVN, z którą zawodowo związana jest od wielu lat. 38-latka to dziennikarka oraz prezenterka, która współprowadzi program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”, dla którego przeprowadza wywiady ze znanymi gwiazdami kina światowego i polskiego.

Prywatnie Anna jest mamą dwóch uroczych córeczek Kornelki oraz Antosi. Starsza z nich jest owocem związku Wendzikowskiej z Patrykiem Ignaczakiem z zespołu „Audiofeels”, natomiast młodsza z Janem Bazylem. Życie uczuciowe prezenterki od lat wzbudza wiele emocji wśród jej fanów, dlatego sama Anna postanowiła postanowiła ogłosić jako pierwsza, że jej związek z ojcem Antosi niedawno się zakończył. Wendzikowska zdecydowała się wyjaśnić powody rozstania z Janem Bazylem na swoim Instastory. Więcej o tym przeczytasz tutaj: Wendzikowska potwierdziła rozstanie z narzeczonym! To koniec miłości?

Ania Wendzikowska pozuje w stroju w sieciówki

Wendzikowska jest wielką pasjonatką podróży i na swoim profilu w mediach społecznościowych chętnie chwali się swoim fanom zdjęciami z licznych wyjazdów.

Właśnie jedno z ostatnich zdjęć przyciągnęło szczególną uwagę jej obserwatorów. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem z urlopu, który oczywiście spędzała w gronie swoich córeczek. Chociaż Ania ma za sobą dwie ciąże, 38-latka pochwalić się może naprawdę zjawiskową figurą.

Poza szczupłą sylwetką Wendzikowskiej uwagę internautek zwrócił oczywiście piękny strój kąpielowy w kolorze soczystej czerwieni z naszytymi kwiatami.

„Cudne córcie i cudna mama w zabójczym stroju! 🔥💥Co to za marka?”

„Przepiękny strój 😘 skąd jeśli można wiedzieć 😉 dziewczynki są urocze”

Ania odpowiedziała na pytania zaciekawionych obserwatorek i jak się okazuje, jest to strój ze znanej sieciówki Zara. To model z poprzednich sezonów, który w regularnej cenie kosztował jedynie 109 zł. Niestety nie jest dostępny w aktualnej sprzedaży.

A jak Wam podoba się Ania Wendzikowska w stroju z sieciówki? Dla nas to strzał w dziesiątkę.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry