Połącz się z nami

Weronika Marczuk pokazała córeczkę – zamieściła ważny post!

Weronika Marczuk pokazała córeczkę

Z życia gwiazd

Weronika Marczuk pokazała córeczkę – zamieściła ważny post!

Weronika Marczuk pokazała na swoim Instagramie córeczkę! Do zdjęcia dołączyła również obszerny wpis, w którym skupia się na macierzyństwie oraz problemach związanych z zajściem w ciążę.

Weronika Marczuk, a właściwie Olena Marczuk, urodziła się 28 listopada 1971 roku w Kijowie. Jest ukraińską producentką filmową, prawniczką, aktorką oraz osobowością telewizyjną. Na stałe mieszka w Polsce. Jest właścicielką kilku firm, m.in. firmy producenckiej Sting-Communication, a ponadto od 2014 jest Dyrektorem Departamentu Rozwoju w międzynarodowej firmie negocjacyjnej SCOTWORK. Co ciekawe, ukończyła szkołę muzyczną, uczęszczała na zajęcia z pantomimy i tańca nowoczesnego oraz studiowała na kierunku pedagogicznym oraz prawniczym. Swoją dodatkową popularność zawdzięcza programowi You Can Dance – Po prostu tańcz, w którym wystąpiła w roli jurorki.

Weronika Marczuk pokazała córeczkę!

Weronika przez długi czas ukrywała, że jest w ciąży. Media dowiedziały się o tym dopiero w szóstym miesiącu. Nie wiadomo kto jest ojcem dziecka, ponieważ Marczuk bardzo ceni swoją prywatność i nie ujawniła swojego partnera. Wiadomo natomiast, że od 7 lat jest w szczęśliwym związku. 48-latka urodziła córeczkę na początku tego roku. Należy zaznaczyć, że Weronika poczęła dziecko sposobem in vitro. Otwarcie mówiła o tym, że miała wiele prób zajścia w ciążę. Dziecko to dla Weroniki spełnienie największych marzeń.

Z okazji dnia dziecka Weronika opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie swojej uroczej córeczki! Dodała do niego obszerny i ważny wpis, który rozpoczęła słowami:

„To mój pierwszy, w pełni szczęśliwy 1 Czerwca, który z radością spędzam z Anią i dziećmi przyjaciół. Ale moje myśli wędrują w kierunku tych matek i ojców, którym się nie udaje zaznać jeszcze TEGO szczęścia…
Z pewnością pisze JESZCZE – bo wierzę, że to nastąpi, piszę też MATKI i OJCOWIE bo wiem, że warto próbować i pracować nad stworzeniem najpierw obrazu a potem jego wcielenia. Jak? To jest przesłaniem całej „Walki o Macierzyństwo”, w której opowiadają o tym wraz ze mną cudowne i silne kobiety, o tym piszemy z ekspertami.”

Okazuje się, że Weronika napisała książkę o macierzyństwie, która ma być wsparciem dla par mających problem z poczęciem dziecka.

View this post on Instagram

Najdroższe: DZIECKO, RODZINA, PRZYJACIELE ❤️ O kim, poza tym, myślicie w Dzień DZIECKA? -——————————— To mój pierwszy, w pełni szczęśliwy 1 Czerwca, który z radością spędzam z Anią i dziećmi przyjaciół. Ale moje myśli wędrują w kierunku tych matek i ojców, którym się nie udaje zaznać jeszcze TEGO szczęścia… Z pewnością pisze JESZCZE – bo wierzę, że to nastąpi, piszę też MATKI i OJCOWIE bo wiem, że warto próbować i pracować nad stworzeniem najpierw obrazu a potem jego wcielenia. Jak? To jest przesłaniem całej „Walki o Macierzyństwo”, w której opowiadają o tym wraz ze mną cudowne i silne kobiety, o tym piszemy z ekspertami. Marzę o tym, by każdy/ każda z nas miał w sercu świadomość, że DZIECKO i CIĄŻA to bardzo piękny, ale też wrażliwy temat dla tych, kogo zwą „bezdzietnym” ( JESZCZE!) czy dotkniętym niepłodnością i warto rozmawiać o tym delikatnie, wspierająco i z wyczuciem. Kultura pytań w stylu „ to kiedy wreszcie to dziecko” czy „ co ty wiesz o wychowaniu, jeśli nie masz własnych” jest czymś, co potrafi zablokować, wprowadzić w depresje i zniechęcić do dalszych starań. Kochani ! Wszyscy dziś mamy DZIEŃ DZIECKA – jako dzieci, jako rodzice dzieci, jako przyszli rodzice 🙌 Przygotowałam dziś specjalny prezent – stworzona osobiście przeze mnie i wspaniałą specjalistkę z Kijowa z najlepszymi intencjami WIZUALIZACJA MEDYTACYJNA – Spotkanie z DZIECKIEM 🙏❤️🙏 – na moim kanale YouTube Weronika Marczuk. ZAPRASZAM I ŻYCZĘ SPEŁNIENIA TYCH MARZEŃ 😇👧👶😇 #dziendziecka #miłość #przyszlirodzice #pewność #nadzieja #деньдітей #надія #wizualizacje #medytacja #spotkaniezdzieckiem #youtube #weronikamarczuk #kanał #prezent

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Trzeba przyznać, że córeczka Weroniki to istna słodycz!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry