Połącz się z nami

Weronika Marczuk w ciąży?

News

Weronika Marczuk w ciąży?

Jak donoszą media Weronika nie długo po raz pierwszy zostanie mamą. Weronika Marczuk w ciąży i znamy płeć dziecka.

Weronika Marczuk (47l.) urodziła się na Ukrainie i jako młoda dziewczyna chodziła na lekcje oraz ukończyła szkolę muzyczną. Jako dwudziestolatka przyjechała do Polski gdzie studiowała prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim i następnie aplikację radcowską.


https://www.youtube.com/watch?v=oBuT6WRVbbE

Weronika i showbiznes

Weronika w związku ze swoimi wykształceniem muzycznym była jurorką przez cztery edycje w popularnym niegdyś programie tanecznym You Can Dance, gdzie razem z Augustinem Egurolla i Michałem Pirógiem oceniała występy utalentowanych tancerzy. Wystąpiła również w jednej z edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie u boku Janka Klimenta ostatecznie stanęła na podium i zajęła trzecie miejsce. Współprowadziła również talk-show w TVN Style Miasto kobiet.

Związek z Cezarym Pazurą

Marczuk poznała Cezarego w 1994 r i już rok później wzięli ślub cywilny. Na kościelny para zdecydowała się w 2003 roku, ale po czterech latach od drugiego ślubu, związek rozpadł się i w 2007 roku zdecydowali się rozwieźć po łącznie 12 latach małżeństwa. Tak kiedyś komentował rozstanie aktor Cezary Pazura, który zarzucał jej, że został porzucony dla innego mężczyzny i stracił przy tym majątek:

Wie pan co, jest do dupy, źle mi się układa, seks mnie nie cieszy, chcę umrzeć, ktoś inny bardziej mi się podoba, nie mam ochoty z tym żyć. Tak miałem powiedzieć? Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny. Koniec. kropka. Pozbawiony wszystkiego, bo wszystko było wspólne. Nie miałem żadnej intercyzy mówił niegdyś w wywiadzie dla „Pani”.

Dlaczego zniknęła z mediów?

Weronika kiedyś była bardzo aktywna w showbiznesie, ale kilka lat temu wycofała się z życia publicznego i wiedzie spokojne życie z dala od fotoreporterów. Marczuk zapytana kiedyś, dlaczego zrezygnowała z obecności w życiu publicznym odpowiedziała:

Uważasz, że jak ktoś nie pokazuje się na ściankach, to znika? Rzadko się pojawiam zamierzenie, ale pracuję, żyję i mam się dobrze. Bo życie w dwóch krajach i pomiędzy nimi jest bardzo ciekawe – mówiła na Vivy


https://www.youtube.com/watch?v=48tB3WKvTZw

Weronika Marczuk jest ciąży?

W tym samym wywiadzie Weronika przyznała że spotyka się z kimś i jest szczęśliwie zakochana:

Mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo dobrze. Jestem z kimś od siedmiu lat. To Polak  – tajemniczo informowała

Jak donosi portal Pudelek.pl, Weronika spodziewa się swojego pierwszego dziecka:

Weronika jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się córki, której chce dać na imię Anna – twierdzi źródło Pudelka

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to już za kilka miesięcy Weronika Marczuk po raz pierwszy zostanie mamą. Życzymy zatem dużo zdrowia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry