Połącz się z nami

Weronika Rosati DEMENTUJE zakłamane informacje na temat opieki nad jej córką! Zobaczcie oświadczenie jej adwokata!

News

Weronika Rosati DEMENTUJE zakłamane informacje na temat opieki nad jej córką! Zobaczcie oświadczenie jej adwokata!

Weronika Rosati ze swoim byłym partnerem wciąż walczą w sądzie o opiekę nad ich córką, Elizabeth Rosati. Jej burzliwy związek jest na ustach wszystkich, a Weronika cały czas daje powody mediom, aby o niej pisano. Teraz jej adwokat wydał specjalne oświadczenie, w którym dementuje zakłamane informacje, które pojawiły się w mediach po wyroku warszawskiego sądu! Zobaczcie!

Weronika wystąpiła do sądu o uregulowanie opieki nad jej córką Elizabeth. W ubiegły poniedziałek jej były już partner Robert Śmigielski, wystąpił o ustanowienie władzy rodzicielskiej nad ich wspólnym dzieckiem. W mediach zaczęły pojawiać się informacje, które jak teraz już wiadomo, były przekłamane!

Rosati od początku nagłośniła sprawę rozstania ze swoim partnerem i najwyraźniej taki zamiar ma również teraz, kiedy obydwoje walczą w sądzie o opiekę nad ich córeczką.
Aktorka za pośrednictwem swojego pełnomocnika pokazała w swoich mediach społecznościowych specjalne oświadczenie, w którym prostuje wiadomości opublikowane w ostatnich dniach w prasie i sieci.

Z oświadczenia jej adwokata, Tymona Kulczyckiego wynika, że:

„najważniejszym elementem orzeczenia jest istotne ograniczenie praw rodzicielskich ojcu, zgodnie z naszym wnioskiem. Tym samym sąd przyznał rację Weronice Rosati”– możemy przeczytać w oświadczeniu.

Z pisma możemy się również dowiedzieć, że sąd przyznał, iż spotkania Elizabeth ze swoim tatą, Robertem Śmigielskim muszą odbywać się w obecności kuratora!

Jak czytamy, postępowanie sądowe toczy się teraz w naszym kraju, a wyrok zapadł już w Stanach i tamsąd wziął pod uwagę to, że Śmigielski używał przemocy wobec Weroniki jak byli jeszcze w związku. Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ!

Jaki będzie finał tej sprawy, zapewne dowiemy się od samej aktorki, która nie zamierza odpuścić swojemu byłemu partnerowi!

Poniżej możecie przeczytać całe oświadczenie, które wydał adwokat Weroniki Rosati.

View this post on Instagram

Sprostowanie ☝?

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Jesteście ciekawi, jaki będzie finał tej sprawy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry