Weronika Zoń: [wiek, Top Model, Złoty Bilet, Instagram]

9 września 2021
Przez: : KS

Weronika Zoń to piękna dziewczyna, której udało się zdobyć Złoty Bilet, a więc przepustkę do domu modeli i modelek. Wielu widzów zainteresowało się jej historią, którą pokrótce opowiedziała w programie Top Model Sprawdźmy, co wiadomo na temat przyszłej modelki!

Weronika Zoń: wiek

Z drugiego odcinka najnowszej edycji Top Model, widzowie mogli dowiedzieć się, kilku faktów z życia Weroniki. Mianowicie, dziewczyna ma 21 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Polski, lecz na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii.

Z Polski wyjechała z mamą i rodzeństwem, głównie po to, aby znaleźć lepszy standard życia, co ja zdradziła w końcu im się udało.  Okazuje się, że dziewczyna pierwszej pracy podjęła się już jako 14-latka. Wszystko dlatego, aby pomóc rodzinie. Wtedy zatrudniła się na zmywaku, a przez ostatnie parę lat pracowała w szpitalu, gdzie przygotowywała posiłki dla potrzebujących pacjentów.

Weronika nie ukrywa, że aby przygotować swoje ciało, żeby czuć się gotowa zaprezentować się przed kamerami, musiała wyrzec się kilku rzeczy. Jednakże, teraz jest zadowolona z sylwetki, do jakiej udało jej się doprowadzić.

Zobacz także: Co wiemy o Bartoszu Klochu z Top Model 10?

Weronika Zoń: Top Model

Top Model to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych programów w ramówce TVN. Jesienią 2021 roku produkcja wróciła na antenę z 10. już edycją. Nie da się ukryć, że już pierwsze dwa odcinki dostarczyły widzom wielu emocji. Między innymi, wszystko za sprawą udziału w castingu Bartosza Klocha, który na wybiegu zaprezentował się z protezami nóg oraz żony polityka Marianny Schreiber.

Okazuje się, że to nie koniec emocji, a jury już w drugim odcinki zdecydowało przyznać Złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli i modelek. Wyróżnienie to otrzymała właśnie Weronika. Dziewczyna spodobała się wszystkim jurorom i razem podjęli decyzję, aby podarować jej przepustkę do dalszych etapów.

Weronika Zoń Top Model
Weronika Zoń zdobyła Złoty bilet w Top Model 10.

Weronika Zoń: Instagram

Zdobywczyni Złotego biletu w Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @weronikazon. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi ponad 20 tysięcy użytkowników, a liczba ta rośnie w naprawdę zaskakującym tempie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej