Wersow przeszła operację plastyczną – zdradziła szczegóły! [WIDEO]

31 maja 2021
Przez: : MC

Wersow zdecydowała się na operację plastyczną. 25-letnia gwiazda Youtube’a zdradziła szczegóły zabiegu i opublikowała nagrania z kliniki. Poznajcie szczegóły!

View this post on Instagram

A post shared by WERONIKA SOWA (@wersow)

Kim jest Weronika Sowa

Wersow, czyli Weronika Sowa to jedna z czołowych gwiazd w polskim internecie. Jest jedną z najpopularniejszych influencerek i youtuberek w naszym kraju. 25-letka prężnie rozwija swoją karierę, którą zapoczątkowała wstępując w szeregi Ekipy. Prywatnie związana jest z Karolem Frizem Wiśniewskim, założycielem Ekipy.

Weronika sprawdziła się również w roli aktorki, występując w filmach Reżysera życia. Ponadto prowadzi własną markę Wersow Store, która oferuje ubrania i gadżety z charakterystyczną dla niej sówką. Wystąpiła także w licznych kampaniach reklamowych, a ponadto w ostatnim czasie na rynku pojawiły się również jej kosmetyki, które powstały we współpracy z firmą Makeup Obsession.

Zobacz także: Jak zmieniła się Wersow?

Wersow powiększyła biust

Weronika jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i regularnie zamieszcza w sieci filmy, w których informuje co u niej słychać. Tym jednak razem pochwaliła się niezwykle ważnym dla niej wydarzeniem. Mianowicie 25-latka poddała się operacji plastycznej, a konkretniej powiększenia biustu. Weronika zamieściła na swoim kanale ponad 40-minutowy film, w którym opowiada o swojej decyzji jak i samym zabiegu. Przyznała, że bardzo bała się operacji, a ponadto początkowo planowała ukrywać przed swoimi widzami zmianę jej ciała. Po czasie jednak zdecydowała się otwarcie powiedzieć o swojej decyzji.

“Zdecydowałam się na operację powiększenia piersi i nie jest to decyzja, która była nagła, spontaniczna, czy nieprzemyślana. Mam 25 lat i już od kilku lat myślałam, żeby taką operację wykonać. (…) Na początku nie miałam takich funduszy, potem bałam się, później nie byłam zdecydowana, bo bałam się tego bólu. Potem bałam się opinii ludzi, co dalej zostało, bo tego boję się najbardziej” – słyszymy w pierwszych minutach filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=qlDuYoBN0K0

Weronika w swoim filmie opowiedziała również o towarzyszącym jej bólu oraz implantach, na które się zdecydowała.

“To najlepsze implanty na świecie i dożywotnie, co oznacza, że nie trzeba ich wymieniać. Aczkolwiek zobaczymy, jak to będzie. Ja się nastawiam, że będą mi towarzyszyły przez resztę życia” – dodała Weronika

Jak sama przyznała, teraz czeka ją długa rekonwalescencja.

Doceniacie szczerość Wersow?

źródło: youtube.com, Instagram Wersow

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej