Połącz się z nami

#WhyWeHate – Gwiazdy czytają okrutne komentarze na swój temat

News

#WhyWeHate – Gwiazdy czytają okrutne komentarze na swój temat

Discovery Channel Polska już niedługo wyemituje serial dokumentalny „Geneza nienawiści” poświęcony zjawisku wciąż rosnącej nienawiści w sieci. Znane osoby z pierwszych stron gazet przyłączają się do akcji promocyjnej. #WhyWeHate – Gwiazdy czytają okrutne komentarze na swój temat.

#WhyWeHate

Serial „Genezy nienawiści” będzie można zobaczyć już 21 października, o godz. 22:00. TVN Discovery Polska rozpoczyna akcję #WhyWeHate, której celem jest zwrócenie uwagi na problem wciąż rosnącego hejtu w sieci. Do akcji zaproszono 14 znanych osób, które zostały połączone w pary. I tak oto siedem par stworzyło 7 szokujących nagrań. Do akcji przyłączyli się: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka i Malwina Wędzikowska, Joanna Jabłczyńska i Marianna Kowalewska, Omenaa Mensah i Piotr Kraśko, Marta Kuligowska i Michał Mikołajczak, Anna Dec i Anna Wendzikowska, Małgorzata Ohme i Magda Wójcik.

WhyWeHate – Gwiazdy czytają okrutne komentarze!

Gwiazdy, które są nam bardzo dobrze znane, czytają sobie nawzajem komentarze, które pojawiły się na ich temat w internecie. Ale nie chodzi tu o zwykłe komentarze, ale o takie, w których pełno jest nienawiści. Nic nie zostało wyreżyserowane, a reakcje na to, co o sobie słyszą są zupełnie spontaniczne. Pojawiają się śmiech, zdumienie, ale i prawdziwy smutek i łzy. To właśnie potrafią zrobić zwykle słowa, a osoby które wylewają morze nienawiści, najczęściej przecież nie mają ku temu najmniejszego powodu. Zwykle nie znają swojej ofiary, której wyrządzają ogromną krzywdę.


https://www.youtube.com/watch?v=KmF9glEfEis&t=201s

Akcja #WhyWeHate ta ma na celu zwrócenie uwagi na problem notorycznego obrażania i nienawiści w sieci.

Obejrzyjcie film, który promuje akcję. Naprawdę warto zobaczyć, jaką krzywdę potrafimy wyrządzić w sieci będąc anonimowym.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry