Połącz się z nami

Wiadomo, na co zmarł uczestnik „Hell’s Kitchen”. Potwierdził to członek jego rodziny!

News

Wiadomo, na co zmarł uczestnik „Hell’s Kitchen”. Potwierdził to członek jego rodziny!

Wczoraj informowaliśmy Was o przykrej wiadomości, która obiegła media, a która dotyczyła śmierci jednego z uczestników „Hell’s Kitchen”. Teraz wiemy, co było tego przyczyną. Wiadomo, na co zmarł uczestnik „Hell’s Kitchen”. Potwierdził to członek jego rodziny!

Wczoraj informowaliśmy Was o śmierci 31-letniego Karola Fijołka, który wziął udział w czwartej edycji programu rozrywkowego „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Karol od razu zyskał sympatię widzów, którzy zasiadając przez telewizorami bardzo mu dopingowali. Po udziale w programie pracował jako kucharz w jednej z prestiżowych restauracji w Wałbrzychu.

O śmierci Karola poinformowała Fundacja Młodzi Propagują Sztukę, z którą Fijołek współpracował. Następnie w sieci pokazały się liczne posty publikowane przez uczestników programu, którzy nie mogli uwierzyć w śmierć zdolnego kucharza.

Wiadomo, na co zmarł uczestnik „Hell’s Kitchen”.

Do tej pory nie było wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Prawdę wyjawił w końcu członek jego rodziny, który opublikował na Facebooku wpis, w którym zdradził, co wydarzyło się w ostatnich dniach życia Karola.

Jak się okazuje Fijołek, przebywając w swoim domu poczuł się gorzej i wezwał karetkę, po czym stracił przytomność, której już w ogóle nie odzyskał.

Karol zachorował na koronawirusa, który doprowadził do zapalenia płuc, a następnie śmierci 31-letniego mężczyzny. Należy również zwrócić uwagę, że Karol od dziecka chorował na cukrzycę typu II.

„Ze smutkiem zmuszony jestem potwierdzić że Karol Fiołek, brat mojej mamy, zmarł w wieku 31 lat, wczesnym rankiem trzeciego listopada. Od kilku lat mieszkał i pracował w okolicach Bielska Białej. Drugiego października Karol, przebywając w domu poczuł się gorzej. Wezwał karetkę po czym stracił przytomnośc. Przytomnosci tej nie odzyskał aż do końca. Jak się okazało, zachorował na covid, który wywołał zapalenie płuc.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w Gozdowie w województwie wielkopolskim w sobotę 7 listopada o godzinie 13:00.”
– czytamy w opublikowanym wpisie na Facebooku.

Raz jeszcze składamy najszczersze wyrazy współczucia najbliższym Karola Fijołka.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry