Połącz się z nami

Widawska i Konopka o serialu „39 i pół tygodnia”! „Czuliśmy jakby były to 2 miesiące, a nie 10 lat”!

Rozrywka

Widawska i Konopka o serialu „39 i pół tygodnia”! „Czuliśmy jakby były to 2 miesiące, a nie 10 lat”!

Dzisiaj w programie „Dzień Dobry TVN” gośćmi byli Daria Widawska, serialowa Anka i Łukasz Konopka, Piotr, który walczy o jej uczucia. Już dzisiaj o godzinie 21:30 drugi odcinek serialu „39 i pół tygodnia”, który bawi i równie wzrusza do łez. Jak Daria zareagowała na kontynuację serialu? I jak czuje się, powracając do roli Anki po 10 latach? Zobaczcie!

„39 i pół tygodnia”- na ten serial czekało wielu telewidzów. 10 lat temu był on prawdziwym hitem, a miłosne perypetie serialowej Anki i Darka Jankowskiego pokochali od razu wszyscy. To już tradycja, że w serialu poza znakomitymi postaciami jest również dużo dobrej muzyki. Bez wątpienia to właśnie Tomasz Karolak w roli Darka Jankowskiego przyciąga tłumy w niedzielne wieczory.

Jak już wspominaliśmy w jednym z artykułów TUTAJ!, w obsadzie nadal możemy zobaczyć aktorów sprzed 10 lat. Niemniej jednak tym razem do „starej” ekipy dołączyło parę nowych twarzy.

Jedną z nich jest wyżej wspomniany Łukasz Konopka. Wciela się on w postać Piotra, szefa holenderskiej korporacji, który zaczyna walczyć o względy serialowej Anki.

Widawska i Konopka o serialu „39 i pół tygodnia”!

Widawska w serialu gra jedną z głównych ról. Wielką miłość Darka Jankowskiego.Ma z nim syna Patryka (Alan Andersz), zdążyła się rozwieść i ponownie związać, a owocem ich miłości jest również ich psotna córeczka Zosia.

Tym razem jednak Anka powróciła u boku nowego mężczyzny-Piotra.
Piotr i Darek to dwie skrajności. Dyrektor Anki jest odpowiedzialny i godny zaufania. Do tego jest szefem we własnej firmie, w której pracuje Anka. Natomiast Darek nadal pozostał lekkoduchem, któremu w sercu po 10 latach wciąż gra „rock and roll”.

Daria Widawska również w jednym z wywiadów powiedziała, że kiedy zadzwonił do niej producent zgodziła się od razu nie czytając nawet scenariusza.

A jak Widawska zareagowała na wiadomość, że „39 i pół tygodnia” ponownie wraca na antenę TVN?

„To było wspaniałe uczucie wrócić na plan serialu po 10 latach. Czuliśmy jakby to było 2 miesiące, a nie 10 lat. Jedyne co się nie zmieniło w życiu Anki to fakt, że wciąż kocha Darka, pomimo że u jej boku pojawił się bardzo piękny mężczyzna. Anka jest łasa na zaloty Piotra, bo nie dostaje ich od swojego byłego serialowego męża. Piotr chce ją wywieźć do Holandii”.

Pomimo tego, że serial tym razem porusza bardzo trudny temat, to okazuje się, że można zrobić to w ten sam pozytywny sposób co 10 lat temu.

„Okazuje się, że można opowiadać o trudnych sprawach w sposób lekki. Każdy z nas ma jakieś przeżycia i każdy sobie z nimi na swój sposób radzi. Można opowiadać o tym jako o traumie, a można sobie spróbować poradzić na pozytyw i iść do przodu […].”

A co na temat swojej postaci zdradził Łukasz Konopka?

Łukasz Konopka w roli Piotra na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy. Czy serialowy Piotr będzie do samego końca postacią pozytywną, czy jednak namiesza w życiu Anki, która mu ulegnie?

„Będę pozytywny do samego końca. […] Ja również uważam, że scenariusz jest bardzo ciekawy, jest bardzo dużo zwrotów akcji i to, kto z kim będzie do końca to tak naprawdę nie będzie wiadomo do 10 odcinka.”

Bez wątpienia, z tym serialem nie będziemy się nudzić. Wielka dawka emocji, dobrego humoru i niezastąpionej muzyki w wykonaniu Tomasza Karolaka umili nasze niedzielne wieczory.

Drugi odcinek już dzisiaj 15 września o godzinie 21:30 w stacji TVN.

Natomiast cały wywiad z Darią i Łukaszem możecie zobaczyć TUTAJ!

Oglądacie serial „39 i pół tygodnia”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry