Połącz się z nami

WIELKA AFERA w „Big Brotherze”! ZSZOKOWANA Madzia. OSTRE słowa Oleha!

News

WIELKA AFERA w „Big Brotherze”! ZSZOKOWANA Madzia. OSTRE słowa Oleha!

Wielki Brat za wszelką cenę chce namieszać w związku Madzi i Oleha. Po opuszczeniu domu przez chłopaka, Wójcik dowiedziała się o tym, że jej ukochany wielokrotnie ją nominował. Zszokowana dziewczyna nie kryła swojego żalu. Do całej sytuacji postanowił się odnieść Oleh.

Wielki finał reality- show zbliża się wielkimi krokami. Wielki Brat postanowił ujawnić finałowej czwórce, kto podczas trwania całego programu ich nominował. Bez wątpienia najwięcej emocji wywołały nominacje Oleha, który wielokrotnie do opuszczenia domu Wielkiego Brata typował Madzię. Nie tylko dziewczyna była zaskoczona tymi nominacjami, ale również pozostali mieszkańcy nie kryli swojego zdziwienia.

„To było teraz, ostatnio. Jestem mega w szoku, bo tam, że Radek czy Igor ostatnio to nie jestem w szoku” –  powiedziała zszokowana Madzia.

„Przecież to było teraz, jak już się całowaliście. Jestem w szoku, bo przecież byli inni ludzie, których mógł nominować. Jestem w szoku, że Oleh nominował Madzię! Powodu też nie podał żadnego!”- dodał Bartek.

„Czemu cię Oleh tyle razy nominował to jestem też w szoku. Może chodziło mu o to, że poszła do drugiego plemienia? Ja nie wiem… wiem, że to jest trochę dwulicowe.”- przyłączył się Radek.

Madzie wielokrotnie wracała do tematu nominacji, nie mogąc uwierzyć w to co usłyszała. W końcu Wójcik zaczęła wątpić w szczere intencje Oleha i zastanawiać się, czy jego uczucia były rzeczywiście prawdziwe.

O całej sytuacji szybko dowiedział się Oleh, który już nie przebywa w Domu Wielkiego Brata. Na swoim Instagramie wystosował odpowiedni komentarz. Oburzył się zagraniem Wielkiego Brata:

„No i jestem mega wkurzony, zaledwie się wstrzymuję, żeby nie odpalić teraz, ale produkcja takie zagrania robi, że to się w głowie nie mieści. Tak, popełniłem błąd, ale to było kiedyś, nawet kontaktu z Madzią wtedy nie mieliśmy, ale po tym jak mi się spodobała to nawet Łukasza nie nominowałem, mimo że najmniej lubiłem go, a zrobiłem to tylko z myślą o Madzi. A robić takie zagranie, jeszcze z tak delikatną dziewczyną… Okropne to jest. Nie wiem, co mam z tym zrobić, ale jestem przekonany, że jak Madzia wyjdzie i zobaczy jak to wyglądało naprawdę, to wybaczy mi.”

Miejmy nadzieję, że po wyjściu Madzi z Domu Wielkiego Brata, zakochani wyjaśnią sobie zaistniałą sytuację.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry