Wielka metalowa kula na wybrzeżu. Tajemnicze znalezisko, nikt nie wie czym jest [WIDEO]

22 lutego 2023
Przez: : obcas

Wielka metalowa kula na wybrzeżu Japonii jest w ostatnich godzinach temat numer jeden w wielu światowych portalach. Wszystko przez to, że nikt nie ma pojęcia, czym tak naprawdę jest odkryty obiekt. Kulę zbadali już saperzy. Jej średnica to 1,5 metra i wyróżnia ją charakterystyczna metalowa powłoka. Prawdopodobnie na brzeg wyrzuciło ją morze. Pojawiają się pierwsze przypuszczenia, czym tak naprawdę może być. Która z teorii okaże się prawdziwa? Szczegóły i materiały, na których widać kulę, zobaczycie poniżej.

Wielka metalowa kula na wybrzeżu. Tajemnicze znalezisko, nikt nie wie czym jest [WIDEO]

Niedawno bardzo głośno było o tajemniczych obiektach latających, które namierzono między innymi nad Stanami Zjednoczonymi. Teraz natomiast bardzo interesujące znalezisko odkryto u japońskich wybrzeży. Właśnie tam znalazła się wielka metalowa kula. Prawdopodobnie wyrzuciło ją morze. Co jednak najciekawsze, jak dotąd kompletnie nikt nie wie, czym tak naprawdę ów kula jest.

The Guardian podaje, że kulę znaleziono na brzegu morza w pobliżu miasta Hamamatsu w Japonii. Obiekt ma 1,5 metra średnicy i wyróżnia go wspomniana wcześniej metalowa obudowa. Wszystko błyskawicznie sprawdził patrol saperski, jednak wykluczono możliwość ewentualnego wybuchu tajemniczej kuli. Nietypowy przedmiot rzekomo podczas spaceru odkryła kobieta, która niezwłocznie zaalarmowała odpowiednie służby. Poniżej można zobaczyć, jak wygląda omawiana kula. Jej gabaryty robią wrażenie:

ZOBACZ TAKŻE: Kamera uchwyciła księdza z ministrantem! Nagranie niesie się po sieci [WIDEO]

Wokół znaleziska wygrodzono teren. Pojawiają się pierwsze przypuszczenia, czym może być tajemnicza kula

Jak czytamy w RMF24.pl, teren wokół niecodziennego znaleziska dla bezpieczeństwa wygrodzono. Pojawiają się też pierwsze przypuszczenia, czym tak właściwie jest wielka metalowa kula. W związku z niedawnymi wydarzeniami, jest kilka teorii. Jedna z nich mówi o tym, że Japończycy mają do czynienia z obiektem szpiegowskim z Chin albo Korei Północnej. Inni podejrzewają natomiast, że może mieć to związek z UFO. Najbliższa prawdy wydaje się jednak wersja, że to po prostu zerwana z morza boja, którą fale wyrzuciły na brzeg.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej