Połącz się z nami

Wielka tragedia w życiu Mikołaja z „Rolnik szuka żony 4”. Odszedł jego ukochany syn…

Mikołaj Korol wziął udział w czwartej edycji Rolnika.

Z życia gwiazd

Wielka tragedia w życiu Mikołaja z „Rolnik szuka żony 4”. Odszedł jego ukochany syn…

Smutna wiadomość obiegła media. Bohater 4. edycji programu Rolnik szuka żony, Mikołaj Korol przeżywa prawdziwy dramat. 28 maja 2021 roku niespodziewanie zmarł jego syn Michał, który zostawił dwie córki oraz żonę.

Rolnik szuka żony 4

Jednym z bohaterów uwielbianego przez widzów programu stacji TVP Rolnik szuka żony, był Mikołaj Korol. Mężczyzna, który prowadzi własną winnicę na Podlasiu zgłosił się do programu po śmierci swojej ukochanej żony. W małżeństwie był szczęśliwy przez 40 lat. Po tych tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w 2014 roku, Mikołaj Korol postanowił jeszcze raz zawalczyć o szczęście zgłaszając się do programu.

Na swoje gospodarstwo zaprosił trzy kandydatki, jednak ostatecznie z żadną z pań nie chciał się związać. Najstarszy uczestnik 4. edycji programu miłość znalazł poza kamerami. Marta, która jest sporo młodsza od Mikołaja stworzyła z nim udany związek, a w 2019 roku para powiedziała sobie sakramentalne „tak„. Choć nie tak dawno informowaliśmy Was o planach Mikołaja i Marty, to na pewno nikt się nie spodziewał, że u nich w rodzinie zdarzy się taka tragedia.

Zobacz także: Co dalej z małżeństwem Mikołaja i Marty? Mają zaskakujące plany

Nie żyje syn bohatera programu Rolnik szuka żony

Michał Korol odszedł niespodziewanie 28 maja 2021 roku. Syn rolnika osierocił dwie córki bliźniaczki z poprzedniego związku małżeńskiego oraz swoją żoną. Był bardzo związany ze swoim ojcem, któremu doradzał w rozwoju biznesu. Dodajmy, że małżonka Mikołaja, która odeszła 23 grudnia 2014 roku również zmarła niespodziewanie. Jak donosi portal Pomponik, powodem jej śmierci był zator płuc.

Jak na ten moment nie podano przyczyny śmierci Michała Korola. Wiadomo natomiast, że ceremonia pożegnania odbędzie się 12 czerwca o godzinie 9.00 w cerkwi pod wezwaniem Narodzenia NMP w Mielniku.

Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2021 roku zmarł w wieku 47 lat kochany Mąż, Tata, Syn, Brat, Zięć, Szwagier, Kuzyn i przyjaciel Michał Korol […]”– czytamy na nekrologu.

Mikołajowi oraz jego najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

Źródło: Pomponik / Instagram Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry