Połącz się z nami

Wielka wpadka w „Grze o tron”! Fani serialu w szoku!

Rozrywka

Wielka wpadka w „Grze o tron”! Fani serialu w szoku!

„Gra o tron” to serial cieszący wielka popularnością nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Został doceniony nie tylko za scenariusz, kunszt aktorów ale również za realizację, dlatego tym bardziej fani po ostatnim odcinku poczuli rozczarowanie i od razu wyłapali wpadkę produkcji. Zobaczcie o co chodziło.

Amerykański serial fantasty stworzony dla HBO „Gra o Tron”, jest adaptacją sagi „Pieśń Lodu i Ognia”, a premiera pierwszego odcinka odbyła się w kwietniu 2011. Od tego czasu wyemitowano już siedem sezonów kultowej produkcji, a obecnie w telewizji wyświetlany jest ósmy finałowy sezon składający się z sześciu odcinków.

View this post on Instagram

3 more sleeps. #GameofThrones

A post shared by gameofthrones (@gameofthrones) on

Nieubłaganie dobijamy do końca ostatniego sezonu, 6-go maja fani mogli zobaczyć premierę czwartego odcinka ósmego sezonu. Czytając recenzje ma się wrażenie, że dla niektórych  odcinek ten okazał się rozczarowaniem. Zarzuty padają pod różnymi kwestiami od niełączących się ze sobą wątków, po słabe dialogi i jeszcze to…  wnikliwi fani od razu wyłapali to wielkie niedopatrzenie, którego nie zauważyli wcześniej montażyści, czy producenci. Mianowicie w jednym z kadrów znalazł się papierowy kubek na kawę z plastikowym wieczkiem ze znanej sieciówki.

źródło: You Tube

Nagranie wspomnianej sceny z serialu do zobaczenia tutaj:

Fanom trudno było uwierzyć, że twórcy tak kultowej i nietaniej produkcji dopuścili do takiej wpadki. W sieci krążą już różne „memy” na ten temat, jedni nie dowierzają, a inni doszukują się w tym wszystkim celowego działania.

View this post on Instagram

This actually happened in the latest episode ? Who missed it?

A post shared by Game of Thrones (@gameofthronesnotofficial) on

Jedno jest pewne do końca serii pozostały dwa odcinki, a zdania co do jej jakości są podzielone. Czy po prawie dziesięciu latach twórcy godnie pożegnają widzów, którzy pokochali ten serial ?

View this post on Instagram

4 more sleeps. #GameofThrones

A post shared by gameofthrones (@gameofthrones) on

Przekonamy się niedługo, bo ostatni odcinek „Gry o Tron” już 20-go maja.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry