Połącz się z nami

Wielki „COME BACK”? Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znowu razem?!

Z życia gwiazd

Wielki „COME BACK”? Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znowu razem?!

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znowu są parą? Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia ze wspólnego wypadu nad morze. Czy jedna z ładniejszych par polskiego show-biznesu pokonała kryzys i znowu są razem?

W połowie listopada ubiegłego roku, pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Najprawdopodobniej mieli się już spotykać od dwóch miesięcy. Wiele osób im kibicowało, ponieważ jak do tej pory Miss Polonia nie miała za bardzo szczęścia w miłości. Nie przeszkadzała im również różnica wieku, która jest między nimi (przypomnijmy, że parę dzieli 8 lat różnicy).

Już jakiś czas temu media obiegła również informacja o kryzysie w związku Marceliny i Rafała. Pomimo tego, że przez bardzo długi czas obydwoje nie zabierali głosu w tej sprawie, media wciąż spekulowały o ich coraz to lepszych relacjach. Chociaż wiele osób zastanawiało się, czy aby na pewno się rozstali, oni w końcu postanowili skomentować krążące plotki i w jednym z wywiadów Marcelina powiedziała, że to koniec ich miłości!

„Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie”– powiedziała w wywiadzie Miss Polonia.

Więcej na ten temat również pisaliśmy TUTAJ!

Teraz po ich zdjęciach, które obydwoje udostępnili na swoich profilach w mediach społecznościowych, można stwierdzić, że Rafał z Marceliną na pewno darzą się uczuciem, skoro postanowili spędzić wspólnie czas nad morzem, jednak czy to aby na pewno oznacza, że wrócili do siebie?

Źródło:
https://www.instagram.com/p/ByyA0u0C8Au/

Tym razem postanowili wybrać się na obóz sportowy do Jastarni, a na fotografiach widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/ByyA0u0C8Au/

Jak możemy również dowiedzieć się od dziennikarzy „Faktu”, twierdzą oni, że ich rozstanie mogło być zbyt pochopne.

„Oczywiście wspólne wygłupy i morskie kąpiele o niczym jeszcze nie świadczą, ale już trzymanie się za ręce – jak najbardziej! […] Najwyraźniej rozstanie było zbyt pochopne”.

Marcelina i Rafał jak do tej pory nie skomentowali tego, czy faktycznie wrócili do siebie, lecz zapewne za niedługo dowiemy się, jak jest naprawdę!

Myślicie, że Marcelinę i Rafała łączy coś więcej, czy to po prostu przyjacielski wypad nad morze?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry