Połącz się z nami

Wielki finał „Hotelu Paradise” w niepełnym składzie! Kogo zabraknie?

Wielki finał "Hotelu Paradise" w niepełnym składzie! Kogo zabraknie?

Rozrywka

Wielki finał „Hotelu Paradise” w niepełnym składzie! Kogo zabraknie?

Dziś wielki finał, na który czekają zapewne wierni fani programu reality-show „Hotel Paradise”. Jak wiadomo, podczas ostatniego odcinka do hotelu na nowo zawitają starzy uczestnicy. Co ciekawsze, zabraknie kilku z nich! Zobaczcie, o kim mowa! Wielki finał „Hotelu Paradise” w niepełnym składzie! Kogo zabraknie?

„Hotel Paradise” zyskał ogromną popularność w naszym kraju. Wiele osób po pierwszym sezonie, który wygrali Marietta i Chris z niecierpliwością czekali na kolejny.

Nowy sezon reality-show wzbudził jeszcze więcej zamieszania niż poprzedni. Nie brakowało gorących romansów, ostrych kłótni oraz zaskakujących zwrotów akcji. Uczestnicy drugiej edycji zakładali sojusze oraz spiskowali między sobą. Każdy z odcinków trzymał w niepewności, a my nie wiedzieliśmy, jak z każdym, kolejnym odcinkiem odmienią się losy uczestników.

Dziś wielki finał, na który czekają wszyscy fani programu. Ostatnie trzy pary, które walczyły o ścisły finał to Robert i Magda, Artur i Ata oraz Łukasz i Sonia. Decyzją uczestników, którzy już odpadli, a którzy byli obecni podczas wczorajszej Puszki Pandory rajski hotel, ku wielkiemu zaskoczeniu wielu widzów, opuścił Robert z Magdą, tym samym dwie pozostałe pary wystąpią dziś w finale, a jedna z nich stanie na Rajskiej Ścieżce.

Jak w przypadku ostatniej edycji o tym, która z nich będzie miała możliwość zawalczyć o nagrodę pieniężną zdecydują pozostali uczestnicy, którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach. Ta para, która otrzyma poparcie ich większości zawalczy o 100 tysięcy złotych (do podziału wybierając miłość, bądź większość sumy dla siebie – rzucając w wybranym momencie złotą kulą).

Wielki finał „Hotelu Paradise” w niepełnym składzie! Kogo zabraknie?

Po dzisiejszej fotografii, którą podzieliła się Ata i Artur (tym samym zdradzając, kogo poparcie otrzymali) widzimy, że zabraknie kilku uczestników. Na wielkim finale oprócz finałowych par zobaczymy Dominikę, Julką, Magdę oraz Anię. Z męskiego grona natomiast Bartka, Kamila, Ivana, Roberta i Adama. O losie finałowych par nie zdecyduje natomiast Monika, Hania, Karolina oraz Krystian.

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry