“Farma”: Nowy program Polsatu przebije “Rolnika…”? Kiedy emisja hitowego programu?!

21 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Marcelina Zawadzka wraca do telewizji! Była gwiazda TVP przeszła do konkurencji i poprowadzi hitowy program w Polsacie. Kiedy emisja Farmy?

Marcelina Zawadzka wraca do telewizji!

Marcelina Zawadzka to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Zanim zaczęła przygodę z telewizją, wzięła udział w wyborach Miss Polonia w 2011 roku i zwyciężyła konkurs. Od 2014 roku zaczęła pracę w telewizji, początkowa dla stacji Fox Life i TVN Turbo, a od roku 2015 stała się twarzą Telewizji Polskiej. Współprowadziła poranne pasmo śniadaniowe Pytanie na śniadanie, była gospodynią programu kulinarne The Bake-Off oraz również wspierała uczestników The Voice of Poland.

W 2020 roku, po mocnych zarzutach odnośnie prania brudnych pieniędzy, Zawadzka odeszła z TVP i zniknęła z telewizji. Ograniczyła również swoją aktywność na Instagramie.

Zobacz także: Nowy program o rolnikach w Polsacie!

Ku uciesze fanów wdzięków pięknej prezenterki media przekazały informację, że Marcelina Zawadzka wraca do telewizji. Tym razem gwiazda zostanie jedną z prowadzących nowy program w stacji Polsat!

Kiedy emisja Farmy w Polsacie?

Podążając za sukcesem Rolnik szuka żony, Polsat zdecydował się wyprodukować program o bardzo zbliżonej tematyce. Farma ma być odpowiedzią na uwielbiany program w TVP, czy podobnie jak on zdobędzie taką popularność? O tym przekonamy się niebawem. W programie wezmą udział mężczyźni w wieku od 20-55 lat, a towarzyszyć im będzie kilkanaście kobiet. Uczestnicy zamieszkają na wsi, gdzie będą musieli zmierzyć się z trudem życia na wsi. Co więcej, mieszkańcy wsi będą odcięci od świata, a ich życie rejestrowane będzie przez kamery:

„W programie weźmie udział od 14 do 25 kobiet i mężczyzn w wieku 20-55 lat, którzy zamieszkają w gospodarstwie rolnym. Będą odizolowani od świata zewnętrznego, ich celem będzie wchodzenie pomiędzy sobą w relacje oraz związki, branie udziału w zadaniach sprawnościowych a także zajmowanie się pracami w gospodarstwie rolnym. Ich pobyt na każdym kroku będzie rejestrowany przez kamery i mikrofony”– czytamy na wirtualnemedia.pl

Prowadzącymi program zostały Ilona Krawczyńska oraz Marcelina Zawadzka! Infulencerka poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że wiosną zobaczymy piękne panie w nowym hicie Polsatu!

“Yeahhhh!!! W końcu mogę Wam zdradzić #secretproject, dla którego zrezygnowałam z wyjazdu do Norwegii 🙈
Razem z @marcelina_zawadzka poprowadzimy nowy program FARMA 🐄👩‍🌾🌾🚜 w @polsatofficial
Premiera wiosną! Więc mam nadzieję, że razem ze mną nie możecie się doczekać ☺️
Sama nie wierzę w to co się dzieje 😍”

Co tydzień z programu odpadać będzie jeden uczestnik, a osoba, która okaże się najlepsza na Farmie zdobędzie tytuł Super Farmera i zgarnie główną nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych.

Emisja programu odbędzie się już 17 stycznia o godzinie 20:00 w Polsacie!

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram Marcelina Zawadzka, Instagram Siostry ADiDH

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej