Połącz się z nami

Wielki powrót SPICE GIRLS! Takiego show jeszcze nie było!

News

Wielki powrót SPICE GIRLS! Takiego show jeszcze nie było!

Spice Girls – grupa pięknych, brytyjskich kobiet, które w latach dziewięćdziesiątych owładnęły sceny na całym świecie wraca do żywych! Rekordowa sprzedaż albumów i singli, liczne trasy koncertowe być może znowu staną się możliwe!

Grupa powstała w roku 1994 pod nazwą „Touch”. Zespół tworzyło pięć, pięknych, młodych kobiet: Melanie Brown pod pseudonimem Scary Spice, Melanie Chisholm jako Sporty Spice, Emma Buntnon jako Baby Spice, Geri Halliwell jako Ginger Spice oraz Victoria Adams jako Posh Spice.

Zespół wszedł w muzyczny rynek z wielkim przytupem, ze swoim debiutanckim singlem „Wannabe”. Szybkim tempem dziewczyny stały się najlepiej sprzedającą grupą muzyki pop w historii. Spice Girls zawiesiły swoją grupę w roku 2000. Jednakże, od roku 1998 w zespole nie układało się już najlepiej i niektóre z nich próbowały swoich sił w projektach solowych. W roku 2007 dziewczyny postanowiły wyruszyć po raz kolejny na wspólną trasę koncertową „The return of the Spice Girls”Ostatni raz zespół wystąpił na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich 12 sierpnia 2012 r. w Londynie, wspólnie wykonując remix utworów „Wannabe” i „Spice Up Your Life”.

Przez kolejne lata dziewczyny milczały, każda z nich zajęła się swoim życiem. O ich powrocie mówiło się jednak od dłuższego czasu, w listopadzie ubiegłego roku plotki stały się prawdą – SPICE GIRLS POWRÓCI! Fani wpadli w zachwyt jednak szybko ich entuzjazm opadł, kiedy okazało się, że jedna z nich – Victoria Beckham nie pojawi się na scenie muzyczną. Niemniej Beckham sama poinformowała fanów na jednym z portali społecznościowych, umieszczając wpis i wykazując wsparcie dla dawnych przyjaciółek.

Cztery dziewczyny, które niegdyś zawojowały świat, dały wspólny koncert w Dublinie. I choć artystki nie są już nastolatkami i można zauważyć jak dużą metamorfozę przeszły, w dalszym ciągu robią wielkie show na scenie! Nie zabrakło oryginalnych stroi, energicznych tańców i wielkiego artystycznego show.

Wszyscy zadajcie sobie zapewne jedno pytanie: CO DALEJ? Czy wielki come back będzie tylko pierwszym krokiem, a my będziemy mogli podziwiać artystki, na przeróżnych koncertach, na całym świecie? Czy wydadzą płytę? Tego dowiemy się niebawem! Kolejny popis dziewczyn już 27 maja w Cardiff!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry