Połącz się z nami

Wielki powrót w „Love Island”! Spodziewaliście się?

News

Wielki powrót w „Love Island”! Spodziewaliście się?

Za nami kolejne przeparowanie, które dość mocno zaskoczyło widzów. Z programem pożegnała się Ola, której nie wybrał żaden z wyspiarzy. Na jej miejsce do willi wprowadził się kolejny uczestnik! Kim jest? Wielki powrót w „Love Island”!

Z dnia na dzień druga edycja „Love Island” przynosi coraz więcej emocji. Zaskakujące decyzje mieszkańców willi oraz niespodziewane sytuacje sprawiają, że widzowie nie nudzą się przed telewizorem. Uczestnicy zgłosili się do programu w poszukiwaniu prawdziwej miłości, zatem robią wszystko, by jak najlepiej się poznać i wybrać dla siebie odpowiednią połówkę. Stąd też nie do końca zrozumiałe są decyzje islanderów. Po ostatnim przeparowaniu, fani Oliwii i Igora poczuli się rozczarowani. Jako pierwszy wybierał Mikołaj, który zdecydował, że to Oliwia będzie jego partnerką. Zatem Igor musiał podjąć zaskakującą decyzję wybierając Alicję zmuszając Kamila do wybrania Ady.

Nieprzemyślane przeparowanie!

Po przeparowniu, Igor w rozmowie z Oliwką wyznał, że nie interesuje go żadna inna kobieta, bo jest ona jego ideałem.

Kamil nie krył rozczarowania zachowaniem Igora, gdyż to on chciał tworzyć parę z Alą. Dziewczyna też miała ochotę na bliższą relację z Amerykaninem. Igor zapewnił, że nadal interesuje go jedynie Oliwka i dlatego wybrał dobrą koleżankę. Przyznał później, że nie do końca przemyślał swoją decyzję i postąpił zbyt pochopnie, za co przeprosił zarówno Alicję jak i Kamila.

Nowy partner Oliwii nie ukrywa swojej fascynacji nią więc czy uda mu się rozbudzić uczucie w Oliwii? Wszystko wskazuje na to, że 19-latka świetnie się bawi, jednak Oliwia nie kryła swojego smutku z powodu rozłąki z Igorem. Dziewczyna przyznała Oli, że nie wyobraża sobie spać bez Igora i wyznała, że nadal coś czuje do blondyna.

W związku Oli i Rafała pojawił się kolejny zgrzyt. Dziewczyna miała pretensje, że mężczyzna unika poważnych tematów i za mało czasu spędza ze swoją partnerką. Ostatecznie jednak para doszła do porozumienia. Mężczyzna w końcu przyznał, że czuje coś do swojej partnerki, co bardzo ją ucieszyło.

Ada w rozmowie z Olą przyznała, że do tej pory nie pojawił się w programie mężczyzna, który otworzyłby jej serce. Wyznała, że chociaż Kamil podoba się jej fizycznie jednak nie ma tego czegoś i dziewczyna czeka na wejście nowego uczestnika, który w końcu by ją zainteresował.

Wielki powrót w „Love Island”!

Na następny dzień w drzwiach willi pojawił się nowy, a raczej „stary” uczestnik – Mundek, który wywołał ogromny entuzjazm wśród mieszkańców willi. Mężczyzna wrócił do programu dzięki decyzji widzów.

Spodziewaliście się?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry