Połącz się z nami

Wielkie pojednanie Wojewódzkiego i Figurskiego?

Z życia gwiazd

Wielkie pojednanie Wojewódzkiego i Figurskiego?

Wielkie pojednanie Wojewódzkiego i Figurskiego? Showman dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie w towarzystwie Michała Figurskiego oraz Piotra Kędzierskiego. Czy doszło do wielkiego pojednania między Wojewódzkim, a Figurskim? Wiele na to wskazuje! Przekonajcie się!

Wielkie pojednanie Wojewódzkiego i Figurskiego?

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski tworzyli świetny duet, zarówno w świecie show- biznesu, jak i w życiu prywatnym – przyjaźniąc się.
Mężczyźni prowadzili niegdyś wspólnie audycję w „Antyradio”. Często bywali się sobą, spędzając czas wolny w swoim towarzystwie.
W pewnym momencie ich drogi zawodowe, jak i życiowe rozeszły się, w niezbyt przyjemnych relacjach.

Oliwy do ognia dodało opisanie przez showmana jego dawnego przyjaciela w autobiografii. Kuba wydając książkę „Nieautoryzowana autobiografia” już w opisie przedstawił swoje niebanalne cechy osobistości:

„Kim jest Kuba Wojewódzki? Bezczelna, irytująca i bulwersująca – najlepsza autobiografia celebryty.”

View this post on Instagram

Dylemat każdego okularnika🤓🤔 W co się ubrać na #weekend @gepetto_official #weargepetto okularowy pięciopak😎🤳

A post shared by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Kuba opisując swoje barwne życie pokusił się również o wzmianki na temat swoich znajomych, przyjaciół czy dawnych przyjaciół.

Wojewódzki zmiażdżył wówczas Figurskiego w swoim dziele. Jak czytamy:

„Michał miał problem z byciem drugim, tym drugim od Wojewódzkiego. To było najgłupsze w jego karierze, że zaczął się ścigać i to nie wiadomo czy ze mną, czy z przyrostem naturalnym własnych problemów. Nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie.”

Dawny przyjaciel Figurskiego w książce podsycił plotki na temat rzekomego romansu Michała i zdrady żony:

„Przywołam tu przykład naszego wypadu do Chicago. Michał jeszcze zanim skrzydlata maszyna sięgnęła granic, już bałamucił jakąś emigrantkę, co zaowocowało wspólnymi wypadami do wychodka na papierosa. Później swój celownik wykierował w kierunku słynnej wówczas aktorki z serialu 'Na dobre i na złe' i zakończyło się ustrzeleniem. Nie było w tym specjalnej logiki, bo był już wówczas szczęśliwie żonaty, a szukanie w jego życiu logiki to jak szukanie kukułek w 'Locie nad kukułczym gniazdem.”

Wielkie pojednanie Wojewódzkiego i Figurskiego?

Od tego czasu nie dochodziło do żadnych spięć między mężczyznami. Możemy pokusić się na stwierdzenie, że gdyby nawet takie powstały wywołałyby niewiększy skandal niż to, co zdarzyło się poprzez post opublikowany przez Kubę na swoim profilu, na Instagramie.

56-latek, największy showman i król stacji „TVN” opublikował zdjęcie, na którym pozuje wraz z Piotrem Kędzierskim i…Michałem Figurskim. Co ciekawsze Wojewódzki pozuje trzymając w dłoniach swoje dzieło!

„Starzy królowie w nowym królestwie 🔊📻 @feegur@piotrkedzierski@newonce_radio#teraz 💪☠️🛸 „

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. W komentarzach pod zdjęciem wywołała się prawdziwa burza. Komentujący zarzucają Wojewódzkiemu brak szczerości, parcie na szkło i obłudę.

Wojewódzki postanowił odpowiedzieć na zaczepne komentarze.

„Jest jeszcze coś takiego jak dystans, luz i zrozumienie… Trzy nowe słowa. Ogarniesz, czy masz parcie na swoje?”

Co ciekawsze na profilu Michała Figurskiego również pojawiła się powyższa fotografia. Ta sama z jednym, małym wyjątkiem, a jest nim ocenzurowana (czerwonym sercem) książka Kuby!

My również jesteśmy bardzo zaskoczeni niespodziewanym pojednaniem Kuby Wojewódzkiego oraz Michała Figurskiego. Jednakże uważamy, że jeśli mężczyźni zdecydowali się na taki krok, jest to ich indywidualna sprawa!

A Wy, co uważacie o najnowszym zdjęciu Kuby Wojewódzkiego, a konkretniej jego towarzyszowi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry