Wielkie rozstanie Sonii i Janka w „M jak miłość”! Czy to już koniec?

15 lutego 2021
Przez: : K.M.

Wielkie rozstanie Sonii i Janka w serialu „M jak miłość” wstrząśnie wszystkimi! Młody policjant po usłyszeniu druzgocącej diagnozy lekarskiej postanowił rozstać się ze swoją narzeczoną. Czy to naprawdę koniec ich wielkiej miłości? Czy już nigdy ich razem nie zobaczymy?

Dzień ślubu dla Sonii i Janka to była prawdziwa katastrofa. Sprawdziła się mroczna i straszna przepowiednia wróżki Calisty, która zobaczyła w przyszłości zakochanych tragedię. Tuż przed rozpoczęciem ceremonii nieświadomy zagrożenia pan młody przyjeżdża pod kościół w Lipnicy, po chwili nadjeżdża auto i przez uchylone okno rozlegają się strzały. Postrzelony policjant pada na ziemię, a całe zdarzenie dzieje się na oczach niedoszłej panny młodej i wszystkich zgromadzonych.

Wielkie rozstanie Sonii i Janka w „M jak miłość”!

Po wielogodzinnej operacji Janek w końcu budzi się w szpitalnym łóżku. Czekająca od wielu dni Sonia jest nieświadoma, jak bardzo poważna jest sytuacja. Janek prawdopodobnie nigdy nie będzie mógł chodzić. Policjant nie chce być ciężarem dla najbliższych. W najnowszym odcinku „Emki” Sonia przyjedzie w odwiedziny do ukochanego i dowie się, że ich spotkanie się może dojść do skutku. Usłyszy, że Morawski nie chce do siebie nikogo wpuszczać. Sonia nie daje za wygraną, a ten po namowach godzi się z nią spotkać. Po krótkiej rozmowie policjantka usłyszy raniące ją słowa:

“Sońka… Odpuść emocje, włącz myślenie… Jaka przyszłość nas czeka?”


„Jaka?! Moja i twoja, nasza wspólna! Mieliśmy wziąć ślub! – przypomni Jankowi”

„Ale go nie wzięliśmy. Jesteś wolna, masz całe życie przed sobą – doda policjant”.

Janek odpowiada Krawczykównej, że nie może się zgodzić na to, aby opiekowała się mężczyzną na wózku i nie chce być dla niej ciężarem na całe życie. To zdanie doprowadza Sonię do wściekłości i w ostateczności wykrzyczy Jankowi kilka ostrych słów:

„Ty idioto! Ja cię kocham! To się w ogóle dla ciebie nie liczy? To znaczy, że tak naprawdę nigdy mnie nie kochałeś! W ogóle nie wiesz, co to jest miłość! I wiesz, co? Mam dość! Ja też nie chcę cię już nigdy więcej widzieć!”

Czy to już koniec miłości Janka i Sonii? Wszystkiego dowiecie się w 1567 odcinku serialu „M jak miłość” 16 lutego o godzinie 20:55 w TVP2.

TUTAJ możecie zobaczyć kto dołączył do obsady serialu “M jak miłość”.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz