Połącz się z nami

Wielkie ŻALE Justyny po opuszczeniu „Big Brothera”! Zarzuca Wielkiemu Bratu INTRYGI!

Rozrywka

Wielkie ŻALE Justyny po opuszczeniu „Big Brothera”! Zarzuca Wielkiemu Bratu INTRYGI!

Po raz kolejny uczestnicy na własne życzenie odeszli z Domu Wielkiego Brata. Tym razem to Justyna Żak i Paweł Grigoruk podjęli decyzje o zakończeniu rywalizacji w reality- show. Justyna skomentowała swoje wyjście i wyjawiła, jak to naprawdę jest w programie!

Justyna i Paweł opuścili „Big Brothera”. Mieszkańcy oraz widzowie zauważyli, że odkąd Paweł pojawił w programie, Justyna stała się zupełnie inną dziewczyną. Wielu zarzuca Pawłowi dominacje nad swoją partnerką.

Od tej pory para stała się tematem kpin i nieprzyjemnych rozmów mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Para wegan nie została zaakceptowana przez resztę uczestników, którzy za ich plecami niezbyt pochlebnie się o nich wypowiadali. Wielki Brat pokazał parze nagranie, na którym są obgadywani przez pozostałych lokatorów. To stało się bezpośrednią przyczyną odejścia Justyny i Pawła z programu.

Swoje odejście Justyna skomentowała, twierdząc, że była to jej decyzja i do niczego nie została zmuszona przez swojego chłopaka. Oznajmiła również, że jej ukochany nie jest toksyczny i to, że wytrzymała ostatni tydzień to tylko dzięki Pawłowi:

„Paweł był jedynym powodem dla którego tam przetrwałam jeszcze jeden tydzień i w sumie cieszę się, że to się stało. Miałam takie przeczucie, że jak wyjdę z tego programu to nikt nie zrozumie, bo nikt nie był tam poza innymi uczestnikami, a teraz mam to szczęście, że mam kogoś kto będzie mnie wspierać.”

Ponadto wyznała, że cieszy się z tak podjętej decyzji:

„Nikt kogo tam nie było nie zrozumie jak to jest siedzieć ponad 50 dni w zamknięciu z ludźmi, którzy cię nie rozumieją, pośród zadań i intryg Wielkiego Brat.”

Te słowa zapewne nie do końca przypadną do gustu produkcji programu. Jednak para, nie żałuje wzięcia udziału w programie, bo dzięki temu niewątpliwie zyskali popularność!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry