Wielofunkcyjne łóżeczko synka Kurdej-Szatan to hit wśród mam! Kupicie je za nieduże pieniądze!

2 października 2020
Przez: : J.J

Basia Kurdej-Szatan tuż przed porodem zaprezentowała swoim fanom kącik przygotowany dla swojego synka – Henia. Teraz pochwaliła się kolejnym, bardzo wielofunkcyjnym łóżeczkiem. Zobaczcie jego model oraz cenę! Wielofunkcyjne łóżeczko synka Kurdej-Szatan to hit wśród mam!

Basia Kurdej-Szatan przeżywa obecnie wspaniały czas. 23 września przyszła na świat pociecha aktorki oraz jej męża – Rafała Szatana. Chłopczyk o imieniu Henryk dołączył do siostry Hani. Informacja o porodzie Basi wyszła od dumnego taty, który opublikował piękne zdjęcie z synkiem, podpisując je:

“Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda ❤️
@kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !!
No… to mamy już komplet”

Od tego czasu dumni rodzice chętnie prezentują fotografie oraz nagrania, w których możemy oglądać małego Henia. Warto zwrócić uwagę, na aktywność samej Basi tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem. Aktorka nie tylko pokazywała swój coraz to większy, ciążowy brzuszek, ale i dzieliła się przygotowaniami do porodu i przyjścia na świat chłopca.

My na bieżąco informowaliśmy Was o kolejnych postach Basi. Między innymi wtedy, gdy zdecydowała się ona pokazać kącik, który został przygotowany dla maleństwa. Uwagę zwróciło dostawcze łóżeczko marki “Chicco”. Jak się okazało, model “Next2Me Magic” jest świetnym wyborem dla noworodka i niemowlaka – o tym przeczytacie TUTAJ!

Wielofunkcyjne łóżeczko synka Kurdej-Szatan to hit wśród mam!

Dziś Basia zaprezentowała kolejne łóżeczko, które wybrała z mężem dla swojej pociechy. Małżeństwo po raz kolejny zdecydowało się na markę “Chicco”. Tym razem jest to jednak model “Baby Hug” 4 w 1, które jest bardzo funkcjonalne. Łóżeczko to jest również leżaczkiem z regulowanym siedziskiem, fotelikiem i krzesełkiem do karmienia w jednym. Co ciekawsze, świetnie sprawdzi się ono do 36 miesiąca życia dziecka. Starsza pociecha może wykorzystać je podczas codziennych zabaw czy rysowania.

Pod najnowszym zdjęciem Basi zobaczyć można wiele pozytywnych opinii na temat łóżeczka 4 w 1, które świadczą, że model, który wybrało małżeństwo to prawdziwy HIT wśród mam. To tylko niektóre z nich:

“Kołyska idealna 😍😍😍”

“również jestem szczęśliwa posiadaczka super rzecz polecam na dzienne drzemki jako leżaczek a później krzesełko 😉”

“ja tez miałam takie cudo 🙂 najpierw miał jeden synek a potem drugi:) sprawdzał się idealnie 🙂 całusy dla tego kto to stworzył 😘 dużo zdrówka dla młodej mamy i synka :)”

“Najlepsza kołyska ever🍼”

Jak podoba się Wam wybór Basi Kurdej-Szatan?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej