Połącz się z nami

Wiemy, ile będzie zarabiał Paulo Sousa – ta kwota zwala z nóg!

ile będzie zarabiał Paulo

Z życia gwiazd

Wiemy, ile będzie zarabiał Paulo Sousa – ta kwota zwala z nóg!

Wiemy, ile będzie zarabiał Paulo Sousa! Trzeba przyznać, że miesięczna wypłata selekcjonera to zawrotna kwota. Poznajcie szczegóły!

18 stycznia do mediów dotarła informacja, że Jerzy Brzęczek został zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Co więcej, były już trener nie podał się do dymisji, a dziennikarz Krzysztof Stanowski poinformował, że jest to decyzja sportowa.

Co więcej, na czwartkowej konferencji prasowej Zbigniew Boniek powiedział o zwolnieniu Brzęczka:

„Uważam, że decyzja o zwolnieniu była przemyślana i wyważona. Decyzja, która zszokowała nasze piłkarskie społeczeństwo, ale tylko dlatego, że nikt się tego nie spodziewał. To była trudna decyzja dla mnie i selekcjonera” – poinformował prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Podczas konferencji zaprezentowano także nowego selekcjonera, którym jest Paulo Sousa. Grał on w reprezentacji Portugalii od 1991 roku na pozycji pomocnika. Zagrał w 51 meczach i wystąpił na Euro 1996 i Euro 2000. Był w składzie reprezentacji także podczas Mistrzostw Świata 2002, jednak nie wystąpił na murawie. Swoją karierę zakończył w wieku 31 lat z powodu poważnej kontuzji. Ma także doświadczenie jako trener reprezentacji Portugalii oraz kilku drużyn z Anglii, Węgier, Izraela, Włoch i Szwajcarii.

Zobacz także: Żona nowego trenera Polski w piłce nożnej to prawdziwa piękność. Zobaczcie jej gorące zdjęcia!

Wiemy, ile będzie zarabiał Paulo Sousa!

Na dniach poznaliśmy nowego trenera naszych piłkarzy. Okazał się, że Jerzego Brzęczka zastąpił Portugalczyk – Paulo Sousa. 50-letni szkoleniowiec poprowadzi naszą reprezentację w mistrzostwach Europy i przez eliminacje Mistrzostw Świata.

Nie da się ukryć, że wielu fanów piłki nożnej ciekawiły również zarobki nowego selekcjonera. Okazuje się, że kwota miesięcznej wypłaty jest ogromna. Z informacji portalu Meczyki.pl wynika, że Paulo Sousa będzie zarabiał około 240 – 250 tysięcy złotych miesięcznie.

Spodziewaliście się tak wysokich zarobków nowego trenera reprezentacji Polski?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry