Połącz się z nami

Justyna Żyła nie próżnuje! Znamy jej najbliższe plany w show-biznesie!

News

Justyna Żyła nie próżnuje! Znamy jej najbliższe plany w show-biznesie!

Justyna Żyła nie zwalnia tempa, a jej kariera w polskim show-biznesie rozkwita. Chociaż jej czas w „Tańcu z Gwiazdami” dobiegł końca, to tylko na chwilę wróciła do rodzinnej Wisły. Teraz poinformowała o swoich planach na przyszłość! Co takiego zamierza robić?

View this post on Instagram

?

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Jak już wiemy Justyna musiała pożegnać się z programem „Taniec z Gwiazdami”. Pomimo tego, że na parkiecie nie błyszczała, a jury nie było dla niej łaskawe, doszła aż do piątego odcinka, a wszystkie uwagi jurorów traktowała jako cenne doświadczenie. Może to świadczyć o tym, że ma ogromne wsparcie wśród swoich fanów i nie zamierza rezygnować z show-biznesu, a wszystko, co przeżyła do tej pory, ma zamiar wykorzystać w swojej dalszej karierze! Jak się okazało, w programie była jedną z lepiej opłacanych uczestniczek, bowiem za pięć odcinków dostała od produkcji aż 62,5 tysiąca złotych. Na jaki pomysł tym razem wpadła Justyna?

Zaraz po zakończonym programie wróciła w swoje rodzinne strony. Jak możemy przeczytać w magazynie „Party”, pierwsze wolne dni poświęciła swoim dzieciom. Przypominamy, że razem ze swoim już byłym mężem Piotrem Żyłą, są rodzicami 12- letniego Kuby i 7-letniej Karoliny. Rozłąka z dziećmi była dla niej ciężka do zniesienia, kiedy przebywała w stolicy.

„Tak naprawdę to dopiero zdążyłam posprzątać dom i wyprawić urodziny mojemu tacie. (…) Ale wkrótce znów przyjeżdżam do Warszawy, bo zaczynam nagrania do drugiej serii mojego programu „Pierzemy brudy do czysta”. Mam też kilka nowych propozycji, które rozważam” – powiedziała magazynowi „Party”.

Chociaż jak wiadomo, nie wszystkim podoba się sposób, w jaki weszła do show-biznesu, to ona sama w jednym z ostatnich wywiadów podkreśliła, że niczego nie żałuje.

„Stałam się takim prekursorem nie do końca świadomym tego, co się będzie potem działo. Na dzień dzisiejszy nie żałuję, bo myślę, że stałam się już silną kobietą” – powiedziała w jednym z wywiadów.

Jej program to nie jedyny powód do odwiedzenia ponownie przez nią Warszawy. Jak stwierdziła, ma też kilka nowych propozycji, które wciąż rozważa. Żyła podobno ma zostać twarzą jednej ze znanych marek kosmetycznych. Jednak nic więcej nie zdradziła. Jak możemy się domyślać, jej nagły wzrost popularności na pewno zapewnił jej wiele ofert, a podpisanie nowego kontraktu jest tylko kwestią czasu.

Justyna zdradziła również, że marzy o występie w jakimś telewizyjnym programie najlepiej z tematyką, która jest bliska jej sercu i jak najbardziej show o gotowaniu byłoby spełnieniem jej marzeń.

„Chciałabym się sprawdzić w tym, co potrafię robić najlepiej, więc show o gotowaniu byłby spełnieniem moich marzeń”.

Myślicie, że za niedługo zobaczymy twarz Justyny na znanych kosmetykach, a może spełni swoje marzenia i dostanie swój program kulinarny? My czekamy i trzymamy kciuki za spełnienie jej marzeń!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry