Połącz się z nami

Wiemy kto zastąpi Mołek i Mellera w „Dzień Dobry TVN”! Ten wybór może Was zaskoczyć!

News

Wiemy kto zastąpi Mołek i Mellera w „Dzień Dobry TVN”! Ten wybór może Was zaskoczyć!

Ostatnio media obiegła wiadomość, że z programem śniadaniowym „Dzień Dobry TVN” żegna się duet, który od wielu lat mogliśmy oglądać na naszych ekranach. Magda Mołek i Marcin Meller postanowili zmienić coś w swoim życiu i to właśnie ich już nie zobaczymy. Kto ich zastąpi? My już wiemy! Zobaczcie!

O odejściu z programu Mołek i Mellera pisaliśmy już jakiś czas temu, Artykuł na ten temat możecie przeczytać TUTAJ! Jak sama prowadząca napisała w oświadczeniu, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych, wraz z Marcinem Mellerem postanowiła zrobić sobie przerwę. Wiele znajomych tego duetu nie wiedziało nic o ich rezygnacji i nie kryli swojego zdziwienia, kiedy z mediów dowiedzieli się o takiej decyzji. Pisaliśmy o tym również TUTAJ!

Niektóre portale donoszą, że za decyzją prezenterki stało to, że ona sama w końcu chce mieć nieco więcej czasu dla swojej rodziny i dzieci. Ostatni rok był dla niej naprawdę pracowity i najwidoczniej taka przerwa będzie dla niej idealnym rozwiązaniem. Teraz wszyscy zastanawiają się, kto zastąpi ten uwielbiany przez telewidzów duet i wszystko wskazuje na to, że stacja TVN podjęła już decyzję, a ich wybór może co niektórych zaskoczyć!

Według jednego z informatorów popularnego portalu mówi się, że Magdę Mołek zastąpi Małgorzata Ohme, którą możemy kojarzyć z ostatniej edycji reaktywowanego po latach „Big Brothera”. Jak widzimy, stacja TVN nie szukała za daleko i cały czas stawia na swoje twarze. Czy Małgorzata sprawdzi się w roli prowadzącej i godnie zastąpi Mołek? O tym na pewno przekonamy się już wkrótce.

View this post on Instagram

Już za chwilę, już za moment #newiscoming #soon #mygoodlife ??

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme) on

A co w takim razie z wolnym miejsce po Marcinie? Tu też już została podjęta decyzja. Jak się okazuje Marcina Mellera zastąpi Filip Chajzer! Mężczyznę nie raz mogliśmy oglądać na antenie TVN. On również wraz z Ohme był jednym z prowadzących program „Big Brother” i nie raz w „DDTVN” prowadził swoje cykle programów.

„To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie „Big Brother nocą”, to żal byłoby rozdzielać taki duet”– możemy przeczytać w „Fakcie”.

Mówi się również, że do „DDTVN” ma dołączyć jeszcze jeden duet prowadzących, jednak jak na razie nie za wiele wiadomo na ten temat. Czy faktycznie na ekranach zobaczymy Chajzera i Ohme o tym przekonamy się już niebawem!

Podoba Wam się takie zastępstwo za Magdę Mołek i Marcina Mellera?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry