Połącz się z nami

Wieniawa i Baron razem! Pochwalili się wspólnym zdjęciem!

Z życia gwiazd

Wieniawa i Baron razem! Pochwalili się wspólnym zdjęciem!

Chociaż byli partnerzy rozstali się ponad pół roku to wciąż mają przyjacielskie stosunki. Wieniawa i Baron razem, pochwalili się wspólnym zdjęciem! Spotkali się na jednym z wydarzeń!

Wieniawa i Baron razem

Chociaż Julia i Alek parą było zaledwie kilka miesięcy, wzbudzili tym związek sporo zamieszania w mediach. Zdecydowanie w tym czasie byli jedną z najgorętszych i najbardziej rozchwytywanych par w polskim show- biznesie. Spora różnica wieku, jaka dzieliła zakochanych wzbudziła sporo kontrowersji wśród internautów, jednak młoda gwiazda niejednokrotnie powtarzała, że woli starszych i dojrzałych mężczyzn.

Odkąd para potwierdziła swój związek, stali się głównymi tematem dla mediów, które śledziły ich każdy krok.
Paparazzi „polowało” na zakochanych i uwieczniało ich romantyczne chwile na zdjęciach, które trafiały później mediów. Zdecydowanie para stała się jedną z najpopularniejszych w Polsce.

View this post on Instagram

SLAYIN

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Sielanka jednak nie trwało długo, bo zaledwie kilka miesięcy. Z powody braku czasu dla siebie, para podjęła decyzje o rozstaniu. Na szczęście obyło się bez medialnej burzy i kłótni. Wieniawa i Baron rozstali się po cichu z klasą, podkreślając, że nadal się przyjaźnią i szanują.

O tym, że para nadal pozostaje w przyjacielskich stosunkach mogliśmy się przekonać już nie jednokrotnie. Baron swoje ostatni urodziny spędził m.in. w towarzystwie pięknej 21-latki, czym pochwalił się na Instagramie.

Podczas ceremonii Telekamer, na której byli obecni i Julia i Alek również można było wyczuć pomiędzy byłymi partnerami chemię. Ich spojrzenia w swoim kierunku były co chwilę rejestrowane przez kamerę.

Tym razem Wieniawa i Baron mieli kolejną okazję do spotkania. 8 lutego odbył się koncert Dawida Kwiatkowskiego w warszawskiej Stodole, do którego artysta zaprosił swoich przyjaciół między innymi właśnie Julkę i Alka. Ponadto w koncercie wzięła również udział Natalii Szroeder.
Na ostatniej płycie Kwiatkowskiego „13 grzechów niczyich”, pojawiła się Julia, z którą Dawid stworzył duet w piosence „Plan B”. Natomiast Baron współpracował z wokalistka przy utworze „Rozpalimy ogień”.

Wieniawa i Baron razem!

Z tej okazji na Instagramowym profilu Barona pojawiło się wspólne zdjęcie Szroeder, Barona i Julki, które później również opublikowała Wieniawa u siebie w relacji.

Jak widać rozstanie z klasą w polskim show- biznesie jest możliwe. Tylko pogratulować takiej postawy młodym gwiazdom!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry