Połącz się z nami

Wieniawa i Baron uwili WSPÓLNE gniazdko?! Jest komentarz mamy aktorki!

Z życia gwiazd

Wieniawa i Baron uwili WSPÓLNE gniazdko?! Jest komentarz mamy aktorki!

Dzisiaj na sklepowe półki trafił dwutygodnik „Party”, którego twarzą okładki została Julia Wieniawa ze swoim chłopakiem Baronem. Czy para faktycznie zdecydowała się zrobić krok do przodu i zamieszkali razem? A może wybrali miłość na odległość? Jest komentarz mamy Julii, która postanowiła odnieść się do tego. Zobaczcie!

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron spotykają się od kilku miesięcy, ale już teraz uchodzą za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wieniawa ma teraz swoje pięć minut i najwidoczniej wykorzystuje to, ile się da. W natłoku obowiązków jednak znajduje czas dla swojego ukochanego, który towarzyszy jej podczas jej zajęć zawodowych.

Parę razem mogliśmy zobaczyć na premierze lodów „Magnum”, gdzie Wieniawa próbowała swoich sił jako modelka, a parę tygodni później po raz pierwszy wystąpiła w roli prowadzącej Festiwal w Sopocie!

Zakochani chętnie pozują razem na ściankach i nie ukrywają już swojego uczucia przed światem. Na bieżąco relacjonują również to, co robią w wolnym czasie, a jak możemy zobaczyć, w ich social mediach, nigdy się ze sobą nie nudzą. Pomimo tego, że dzieli ich 15 lat, to zupełnie im to nie przeszkadza.

Ich grafik jest tak napięty, że naprawdę muszą się nagimnastykować, aby spędzić ze sobą trochę czasu. Jak wiemy Baron również zaczął koncertować po całej Polsce ze swoją grupą „Afromental” i nie zawsze może towarzyszyć swojej ukochanej. Wieniawa już niebawem zaczyna zdjęcia do kolejnego serialu i dwóch filmów. Na tę chwilę jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Więc może właśnie dlatego zdecydowali się na wspólne mieszkanie?

Nic bardziej mylnego! Pomimo wielu obowiązków nie zamierzają oni jak na razie uwić wspólnego gniazdka, a o komentarz w tej sprawie pokusiła się mama Julii, która w magazynie „Party” wyznała:

„Czasy się zmieniły! Oni lubią każdą wolną chwilę spędzać razem, ale jednocześnie bardzo cenią sobie swoją niezależność”.

Wygląda na to, że obydwoje nie chcą podejmować na razie tak poważnej decyzji. Julka ma dopiero 20 lat, a w związku z Baronem jest zaledwie od kilku miesięcy. Jej grafik w najbliższym czasie nie pozwoli na urządzanie nowego gniazdka. Jednak jak wiemy, czas zapewne pokaże, czy najgorętsza para show-biznesu postanowi w końcu zrobić ten krok w przód!

My trzymamy za nich kciuki i życzymy im dużo miłości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry