Wieniawa i Baron o konflikcie z Patrycją Kazadi! „Kazadi czyha na Barona”?

9 maja 2019
Przez: : M.J

„Julka, pilnuj go! Kazadi czyha na Barona!” – taki tytuł możemy od wczoraj przeczytać na pewnym portalu plotkarskim. Według doniesień prasy, Patrycja Kazadi miała być o Barona zazdrosna. Wieniawa i Baron postanowili położyć kres tym doniesieniom i w trójkę skomentowali całą sprawę! Zobaczcie!

Związek Julii Wieniawy i Barona

Julka z Baronem są parą od niedawna i nic dziwnego, że od początku budzą ogromne emocje. Ich związek był dużym zaskoczeniem dla ich fanów, ponieważ wcześniej nie było wiadomo, że tak dobrze się znają. Teraz Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron nie ukrywają się już ze swoim uczuciem, chętnie publikują zdjęcia i nagrywają filmiki, podczas wspólnie spędzanego czasu.

Para chętnie bywa razem na różnego rodzaju show-biznesowych imprezach, jak i również flirtuje ze sobą w komentarzach na Instagramie. Ich związek cały czas się rozkręca i nic dziwnego, że powstają coraz to nowsze plotki na ich temat. Nie dawno jeden z tabloidów poinformował, że piosenkarka i aktorka Patrycja Kazadi chce związać się z Baronem, a nawet jest zazdrosna o jego związek z Wieniawą!

Jednak najwidoczniej miarka się przebrała i cała trójka skomentowała te doniesienia!

Patrycja Kazadi nie ukrywa swojego zdziwienia

Patrycja była naprawdę zaskoczona tym co przeczytała w jednym z tabloidów i zapewniła, że nie ma zamiaru tego tak zostawiać. Zdementowała też doniesienie, nad swoją obecną współpracą z gitarzystą zespołu „Afromental”.

„To największy bełkot, jaki przeczytałam przez 15 lat swojej kariery. […] Bardzo mnie interesuje skąd biorą się takie bzdury […], z Baronem znamy się 15 lat i jesteśmy przyjaciółmi, nie pracujemy nad żadną płytą. Jestem jedną z osób, które wspierały nową relację Julki i Barona. To jest brak szacunku do mnie i do mojej poprzedniej relacji. Są już pewne granice przyzwoitości. To jest absurd, nie zgadzam się, nie będę w ciszy siedzieć i promować swoim nazwiskiem innych ludzi”.

Na jej Instastory możemy zobaczyć zabawne nagranie, w którym wyśmiewa swoje „czyhanie na Barona”.

Patrycja Kazadi komentuje doniesienia mediów.

Zobacz także: Patrycja Kazadi pokazała odważne zdjęcie! Ale ciało!

Całą sytuację skomentowali także zakochani, którzy również na swoich Instastories opublikowali apel dla mediów, odnosząc się do tej sytuacji.

Julka i Baron odpowiedzieli Kazadai.

„Chcielibyśmy się odnieść do artykułu na temat Patrycji Kazadi, który jest naprawdę krzywdzący i chyba napisany po to, aby nas poróżnić. To się na pewno nie uda, ponieważ i prywatnie i zawodowo bardzo się szanujemy. Jesteśmy zdumieni fantazją autora, który napisał ten artykuł i mam nadzieję, że inna prasa nie przedrukuje tego dalej. […] Nie wierzcie w takie głupoty i farmazony, słuchajcie głosu serca i rozsądku, a wszystkim będzie milej i przyjemniej”.

Zobaczcie poniżej ich nagranie!

Uwierzyliście w plotkę o Kazadi i Baronie?

Źródło: Instagram Patrycji Kazadi / Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz