Połącz się z nami

Wieniawa i Gąsiewska są SKŁÓCONE? Jest KOMENTARZ Wiktorii! Zaskoczeni?

Z życia gwiazd

Wieniawa i Gąsiewska są SKŁÓCONE? Jest KOMENTARZ Wiktorii! Zaskoczeni?

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska to dwie koleżanki z uwielbianego przez widzów serialu „Rodzinka.pl”. Ostatnio spędziły weekend na Mazurach, gdzie wraz z innymi sławnymi koleżankami zostały zaproszone przez jedną z marek znanych zegarków. Internauci wychwycili, że młode gwiazdy nie przebywają w ogóle ze sobą, czego dowodem były ich racje na Instagramie! Zobaczcie, co odpowiedziała Wiktoria!

O konflikcie pomiędzy Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską mówi się od dawna. Bardzo możliwe, że jest spowodowane to tym, iż obydwie panie mogą konkurować ze sobą, chociażby o role czy kontrakty reklamowe. Zarówno Wiktoria, jak i Julia od zawsze podkreślały w wywiadach, że się lubią i pomiędzy nimi nie ma żadnego konfliktu. Czy jednak to prawda?

Najwidoczniej ich zapewnienia nie wystarczają ich fanom. Jedna z internautek zauważyła, że podczas wspólnego wyjazdu obie dziewczyny spędzały czas oddzielnie! Wiktoria i Julka wybrały się ostatnio na Mazury, a relację ze swojego wyjazdu chętnie pokazywała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dociekliwa internautka zarzuciła również Wiktorii, że ta usunęła komentarz, w którym padło pytanie o Wieniawę! Co na to Gąsiewska?

Źródło:
https://www.instagram.com/p/By2nkyzCk-3/
Źródło:
https://www.instagram.com/p/By2nkyzCk-3/

Wiktoria z klasą odpowiedziała autorce komentarza, która na jej profilu w mediach społecznościowych sama stwierdziła, że chciała zasięgnąć prawdy jak to jest, jeżeli chodzi o konflikt dziewczyn, u źródła i wiedziała, że młoda aktorka jej odpisze.

Kilka miesięcy temu Gąsiewska w rozmowie z jednym z portali powiedziała, że z Julką spotyka się tylko i wyłącznie na planie serialu „Rodzinka.pl”, ponieważ poza nim nie mają kompletnie na to czasu!

„Nie czujemy, przynajmniej ja nie czuję, rywalizacji. Wydaję mi się, że show-biznes jest na tyle duży, że pomieści mnie i Julkę”– dodała również Wiktoria.

Dziewczyny podczas swojego wyjazdu na Mazury zrobiły sobie zdjęcie w tej samej scenerii, a naszym zdaniem brak wspólnych zdjęć nie musi oznaczać, że dziewczyny są ze sobą skłócone!

View this post on Instagram

? #sunset

A post shared by ?Wiktoria Gąsiewska? (@wiktoria_gasiewska) on

View this post on Instagram

sunset ?☀️

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Co myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry