Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w jednym filmie! Zobaczcie zwiastun

18 grudnia 2021
Przez: : MC

Julia Wieniawa i Antek Królikowski swego czasu byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show biznesie. Mimo, że ich uczucie to już przeszłość, byli kochankowie ponownie się spotkają. Tym razem na jednym planie filmowym. O jakiej produkcji mowa?

Relacja Julii i Antka

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Uzdolniona aktorka, piosenkarka i bizneswoman stale rozwija swoją karierę, rozwijając skrzydła w branży. Oprócz licznych osiągnięć artystycznych, Julia cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów jak i fanów. Mowa również o życiu prywatnym, które z zainteresowaniem śledzi miliony Polaków.

Warto wspomnieć, że Julia obecnie tworzy szczęśliwy związek z Nikodemem Rozbickim, jednak swego czasu, była partnerką Antka Królikowskiego. Wówczas byli jedna z najpopularniejszych par w polskim show biznesie i nie da się ukryć, że ich relacja wspominana jest po dziś dzień. Obecnie Antek jest mężem aktorki Joanny Opozdy, z którą spodziewa się dziecka.

Zobacz także: Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

https://www.instagram.com/p/CTFRaglsTlM/

 Julia Wieniawa i Antek Królikowski w jednym filmie

Jak się okazuje, już w przyszłym roku w kinach pojawi się kontynuacja filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Tym razem pod tytułem Jak pokochałam gangstera ukaże się dalsza część produkcji Macieja Kawulskiego. W obsadzie filmu pojawią się takie gwiazdy jak Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski czy Dawid Ogrodnik.

Oprócz nich na ekranie zobaczymy również Julię Wieniawę oraz Antka Królikowskiego, co budzi u przyszłych widzów filmu spore emocje. Zobaczenie ich ponownie razem to z pewnością coś, na co czeka wielu fanów polskiego show biznesu.

Film skupia się na życiu Nikodema – gangstera, którego przygody wprowadzają w osłupienie, zaciekawienie, a jednocześnie przyprawiają o dreszcze.

“Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia… jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, a jego historia pokazuje jak walczyć o siebie i ile trzeba poświęcić, żeby móc sobą pozostać” – czytamy o filmie w serwisie filmweb.pl

Zwiastun możecie zobaczyć TUTAJ!

Planujecie obejrzeć film Jak pokochałam gangstera?

źródło: Instagram Julii Wieniawy / Antka Królikowskiego, pudelek.pl, filmweb.pl, netflix.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej