Wieniawa i Rozbicki nie są już parą! Wydali wspólne oświadczenie!

30 października 2022
Przez: : M.J

Niedawno w mediach pojawiły się plotki dotyczące końca związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Niedługo później para odniosła się do krążących w sieci rewelacji, wydając wspólne oświadczenie. Czy to faktycznie koniec związku jednej z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie?

Związek Wieniawy i Rozbickiego

Julia Wieniawa od najmłodszych lat obecna jest w polskim show-biznesie, a media od samego początku przyglądają się jej życiu. Ma za sobą kilka medialnych związków w tym z Antonim Królikowskim i Aleksandrem Milwiw-Baronem. W 2020 roku wyszło na jaw, że serce Wieniawy skradł Nikodem Rozbicki. Niestety, ale wiele wskazuje na to, że właśnie drogi tej dwójki się rozeszły.

ZOBACZ TAKŻE: Nikodem Rozbicki kończy 29-lat! Julia Wieniawa pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z ukochanym

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie na Instagramie coraz rzadziej pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Zarówno Julia, jak i Nikodem byli zajęci własnymi biznesami. Nie pojawiali się razem na branżowych imprezach, co jeszcze bardziej podgrzało spekulacje. Teraz na Instagramie zarówno Julii, jak i Nikodema pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowali, że nie są już razem. Fani nie mogą w to uwierzyć.

Rozstanie Wieniawy i Rozbickiego

We wspólnym oświadczeniu czytamy, że związek Wieniawy i Rozbickiego to już przeszłość. Jak również podkreślili, rozstali się w dobrych stosunkach i nadal darzą siebie ogromnym szacunkiem.

“Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! “

Niemniej jednak uwagę internautów zwrócił hashtag “cukierekalbopsikus”. W komentarzach internauci nie ukrywają zaskoczenia, bo jak czytamy:

“Nie wierzę Wam!”

“Jak dla mnie są razem, a to ironia🙌”

“Oby to był psikus 😢”

Myślicie, że Wieniawa i Rozbicki faktycznie nie są razem?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej