Wieniawa i Rozbicki razem na rajskich wakacjach! Pokazali zdjęcia!

24 listopada 2020
Przez: : M.J

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaczynają coraz śmielej pokazywać wspólne zdjęcia i wszystko wskazuje na to, że tym samym potwierdzili swój związek. Wieniawa i Rozbicki razem wybrali się na rajskie wakacje, a na ich profilach pojawiły się piękne zdjęcie. Tylko pozazdrościć! Zobaczcie!

Julia Wieniawa jest aktualnie jedną z najbardziej medialnych osób w naszym kraju. 21-latka idzie, jak burza i doskonale potrafi wykorzystać swoje „pięć minut”. Nic w tym dziwnego, że media interesują się jej życiem prywatnym i chętnie rozpisują się na jej temat.

Wieniawa na swoim koncie ma dwa poważne związki, które były bardzo medialne. Pierwszy z nich to ten z Antkiem Królikowskim, z którym była związana przez długi okres czasu. Mało kto się wówczas spodziewał, że po tak długim czasie Julia z Antkiem nagle się rozstaną i aktorka niemal od razu wpadnie w ramiona Aleksandra Milwiw-Barona. Ta relacja nie trwała długo, jednak było o nich bardzo głośno w mediach. Po rozstaniu z muzykiem Julka przez pewien czas zostawała singielką, jednak wszystko wskazuje na to, że jej serce ponownie jest zajęte.

Na temat Julii i Nikodema pisaliśmy już jakiś czas temu. Oni sami niechętnie pokazywali wspólne fotki, jednak paparazzi nie raz przyłapali ich podczas wspólnych wyjść. Ostatnio Julia i Nikodem wybrali się w Tatry, gdzie po raz pierwszy pokazali romantyczne zdjęcie.

Zobaczcie: Wieniawa i Rozbicki na wspólnym wyjeździe! Miłość czy przyjaźń?

Tym razem postanowili wyjechać w ciepłe kraje i razem wypoczywają na Zanzibarze!

Wieniawa i Rozbicki razem na rajskich wakacjach!

Na profilu w mediach społecznościowych Julii pojawiły się zdjęcia z wakacji. Julia krótko skomentowała fotografie:

wczasowicze 🌴”

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci życzą im szczęścia. Trzeba przyznać, że Julia i Nikodem tworzą parę, jak z obrazka i chyba nie ma już wątpliwości, że są razem. Czekamy na więcej zdjęć z rajskiego Zanzibaru, a tego wyjazdu pozazdrości im zapewne niejedna osoba!

Wieniawa i Rozbicki razem
Wieniawa i Rozbicki razem

Też uważacie, że Julia i Nikodem pasują do siebie?

Źródło: https://www.instagram.com/juliawieniawa/, https://www.instagram.com/nikodamn/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej