Połącz się z nami

Wieniawa komentuje związek z Nikodemem Rozbickim! Potwierdziła doniesienia?

Z życia gwiazd

Wieniawa komentuje związek z Nikodemem Rozbickim! Potwierdziła doniesienia?

Życie prywatne Julii Wieniawy bardzo interesuje nie tylko media, ale i wielu internautów. Nic więc dziwnego, że ostatnimi czasy nie schodzi z języków jej rzekomy związek z dotychczasowym przyjacielem Nikodemem Rozbickim. Czy Julia w końcu potwierdziła, to na co czeka tak wiele osób? Przekonajcie się! Wieniawa komentuje związek z Nikodemem Rozbickim!

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Rozpoznawalność zyskała występując w popularnym serialu telewizyjnym emitowanym dzięki stacji TVP „Rodzinka.pl”, gdzie wcieliła się w postać Pauli. Następnie w jej życiu zawodowym posypały się liczne angaże. Co ciekawsze Wieniawa próbowała swoich sił również w innych kwestiach niż aktorstwo. Na swoim koncie ma kilka utworów, które cieszą się ogromną popularnością. Teraz natomiast możemy podziwiać jej dryg do tańca w 11 edycji popularnego programu rozrywkowego „Taniec z gwiazdami”.

View this post on Instagram

Heyho… 🤫 @jusee_cosmetics

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Dotychczas Julia ma na swoim koncie dwa poważne związki. Pierwszy z nich to ten z Antkiem Królikowskim w latach 2017-2018. Po rozstaniu z Antkiem, Julia związała się ze sporo starszym od siebie Aleksandrem Milwiw-Baronem. Choć wydawało się, że pomimo sporej różnicy wieku, para świetnie się dogaduje ich związek nie przetrwał próby czasu. Od tej pory Julia pozostaje singielką, lecz w mediach ostatnimi czasy coraz częściej zaczyna się ją łączyć z Nikodemem Rozbickim, z którym do tej pory bardzo się przyjaźniła.

My również informowaliśmy Was o Julce i Nikodemie, kiedy wybrali się na koncert zorganizowany na warszawskim Placu Konesera. Co ciekawsze para „przyjaciół” nie szczędziła sobie czułości i wyglądała tak, jakby łączyło ich dużo mocniejsze uczucie – przeczytacie TUTAJ!

Następnie informowaliśmy Was o kolejnym spotkaniu młodych aktorów, kiedy wybrali się oni na wspólny obiad, a relacją chętnie podzieli na swoim InstaStory – o tym natomiast przeczytacie TUTAJ!

Wieniawa komentuje związek z Nikodemem Rozbickim!

Jak się okazuje, w jednym z wywiadów dla „Pomponika” Julka postanowiła skomentować swój rzekomy związek z Nikodemem. Julia odpowiedziała bardzo wymijająco, ani nie potwierdzając, ani nie zaprzeczając medialnym doniesieniom:

„Nikt nie wie, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Będzie lepiej, jeśli moja relacja z Nikodemem pozostanie między nami. Nauczona różnymi doświadczeniami z przeszłości wiem, że media potrafią popsuć przeróżne znajomości. Wolę prywatność zostawić dla siebie. Nie jestem osobą afiszującą się życiem prywatnym na Instagramie. Czasem wrzucę małe rzeczy, jednak raczej pokazuję zawodowe sprawy”

View this post on Instagram

pościelówa

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Zdziwiła Was odpowiedź Julii? Myślicie, że faktycznie mają się ku sobie, a może tylko się przyjaźnią?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry