Wieniawa kopiuje styl Dody? Między artystkami doszło do konfrontacji!

27 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Na backstage’u Earth Festival 2022 w Uniejowie doszło do konfrontacji Dody z Julią Wieniawą. Czy szykuje się nowy konflikt w świecie polskiego show-biznesu? Zarówno Doda, jak i Julia Wieniawa zabrały głos! Zobaczcie, jak relacjonują tamtejsze zdarzenie.

Kariera Dody i Wieniawy

Doda to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskim rynku muzycznym. Swoją karierę w świecie muzyki rozpoczęła lata temu, jednak dalej zajmuje stabilne miejsce w polskim show-biznesie oraz wśród polskich artystów. Doda nie zwalnia tempa i wciąż wydaje nowe single, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony jej fanów. Niedawno próbowała swoich sił w świecie filmu i to z pozytywnym skutkiem! Wraz ze swoim byłym już mężem wyprodukowała film Dziewczyny z Dubaju, który zgromadził w polskich kinach rzeszę widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Doda. 12 kroków miłości: Rabczewska mówi o uczuciach do Majdana! Zobaczcie zwiastun!

Choć Julia Wieniawa jest dużo młodsza od Doroty, również może pochwalić się sporym dorobkiem w swojej karierze zawodowej. Młoda artystka nie tylko wydała single, które cieszą się wielką popularnością, ale również, zagrała w wielu serialach i filmach na wielkim ekranie, udowodniła swój taneczny dryg w programie Taniec z gwiazdami, a swoją osobą promowała wiele produktów.

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa podbije USA? Jej zdjęcie pojawiło się na Times Square!

Doda i Wieniawa mają konflikt?

Niedawno obie Panie spotkały się podczas festiwalu Earth Festival 2022 w Uniejowie. Podczas koncertu obie artystki zaprezentowały się w fenomenalnych stylizacjach, które zwracały wzrok widzów. Drobiazgowi internauci zwrócili natomiast uwagę na styl Wieniawy, porównując go do stylu Dody. Szczególnie pod lupę wzięto diamenciki przyklejone na twarzy artystek.

Jak się okazuje, podczas festiwalu doszło do konfrontacji Julii i Doroty. Doda w rozmowie z portalem Pomponik przyznała, że podeszła do młodszej po fachu koleżanki z ciekawym pomysłem:

“Spotkałam dziś Julię na backstage’u i powiedziałam “nagrajmy oświadczenie do mediów, że pożyczyłaś ode mnie te diamenty na twarz, bo jesteśmy eko i po co kupować nowe?””

Doda
scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Niczego nieświadoma Wieniawa, była zaskoczona propozycją Dody. Wówczas do młodej artystki nie doszły żadne spekulacje internautów, w których zarzucali oni kopiowanie Julce stylu Doroty. Wieniawa przekreśliła wszelkie domysły na temat ich domniemanego konfliktu:

„Doda mnie zaczepiła, ale trochę nie wiedziałam, o co chodzi z tymi diamentami, natomiast jest bardzo miła i powiedziała mi, że miała podobne. W tych czasach trochę trudno wymyślić coś, czego jeszcze nigdy nie było, a ja na tej trasie faktycznie mam warkocz i diamenty w różnej konfiguracji. Ale było bardzo miło, także pozdrawiam Dodę, super fajnie – śpiewamy obok siebie. Ucinamy temat dramy, bo to jest totalnie bezsensowne”

Wieniawa
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Być może artystki zdecydują się w przyszłości nagrać wspólny utwór? Wyobrażacie sobie Dodę i Wieniawę w duecie?

Źródło: Pomponik, Akpa, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej