Połącz się z nami

Wieniawa kusi pośladkami podczas skoku do morza! Ciało marzenie?

Julia Wieniawa

Moda i uroda

Wieniawa kusi pośladkami podczas skoku do morza! Ciało marzenie?

Ostatnio zdjęcia Wieniawy w samych strojach kąpielowych to chleb powszedni. Teraz jednak zaprezentowała swoim fanom ujęcie swoich seksownych pośladków. Tylko spójrzcie, jak się prezentują podczas skoku do wody! Wieniawa kusi pośladkami podczas skoku do morza!

Wieniawa jest jedną z najgorętszych osobowości w świecie show-biznesu. Jej nazwisko jest obecnie bardzo znane i nic w tym dziwnego. Julka rozpoczęła od aktorstwa, a obecnie podejmuje się innych, licznych aktywności. Swoich sił próbowała przed obiektywem aparatu czy reklamując przeróżne rzeczy w spotach reklamowych. Wielki sukces odniosła również w świecie muzyki. Ostatnio nawet informowaliśmy Was o tym, że Wieniawa otrzymała podwójną platynę za jeden ze swoich singli – o tym przeczytacie więcej TUTAJ!

Julka to również jedna z najchętniej obserwowanych gwiazd w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje aż 1.7 miliona internautów. Obecnie na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia i nagrania, wykonane podczas urlopu w gorącej Sycylii. Julka imprezuje i wypoczywa u boku swojego partnera z „Tańca z gwiazdami” oraz dobrego znajomego Stefano Terrazzino. Chętnie dzieli się zdjęciami na tle pięknych widoków oraz swoją świetną figurą w strojach kąpielowych.

View this post on Instagram

🐙

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Jeszcze dziś informowaliśmy Was o Julce, kiedy pokazała się w bardzo prostym, lecz zmysłowym stroju kąpielowym, który świetnie wyeksponował jej sylwetkę. Fani zasypali Julkę licznymi komplementami – o tym przeczytacie TUTAJ!

Wieniawa kusi pośladkami podczas skoku do morza!

Na jednym z najnowszych nagrań na swoim InstaStory Julka zaprezentowała swój skok do wody z łódki. To, co przykuło uwagę internautów to zapewne jej zgrabne pośladki, które zostały wyeksponowane dzięki seksownym i bardzo wyciętym bikini. Tylko spójrzcie na to gorące ujęcie!

Przypominamy, że niedawno podobnym ujęciem podzieliła się Blanka Lipińska. Pisarka jednak zrezygnowała z górnej części stroju kąpielowego i zaprezentowała swoim fanom skok do wody wykonany w stringach i topless – o tym TUTAJ!

A Wy, zwróciliście uwagę na wyeksponowane pośladki Wieniawy podczas skoku do wody?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry