Połącz się z nami

Wieniawa odmówiła udziału w filmie Patryka Vegi przez Królikowskiego!? Jej mama zdradziła powody jej decyzji!

News

Wieniawa odmówiła udziału w filmie Patryka Vegi przez Królikowskiego!? Jej mama zdradziła powody jej decyzji!

Już za niedługo w naszych kinach zobaczymy nową produkcję Patryka Vegi „Polityka”. Film ma trafić do kin we wrześniu tego roku i jest to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych produkcji, która budzi wielkie kontrowersje! Pomimo propozycji Wieniawa nie zdecydowała się wystąpić w tej produkcji! Co jest powodem takiej decyzji? Jej mama komentuje! Zobaczcie!

Film „Polityka”, który może nieźle namieszać w polskim życiu publicznym, na ekranach naszych kin pojawi się już wczesną jesienią. Jak możemy zauważyć, w obsadzie zabrakło tym razem Julii Wieniawy, która jak wiemy, jest jedną z ulubionych aktorek reżysera.

Razem współpracowali przy takich produkcjach jak „Kobiety mafii” i nieskończonym jeszcze „Small World”, który będzie opowiadał o handlu dziećmi. W ostatniej rozmowie dla magazynu „Party”, mama Julki wyznała, że jej córka dostała propozycję zagrania w filmie, jednak z niej nie skorzystała! Jaki jest tego powód?

W mediach od jakiegoś czasu już krążą spekulacje na ten temat. Jednym z powodów, dlaczego nie zobaczymy Julki w „Polityce” jest to, że w filmie gra jej były chłopak Antoni Królikowski. Chociaż ta dwójka znalazła już szczęście u boku innych partnerów, to media wciąż snują domysły, że spędzanie ze sobą na planie czasu może być dla nich niezręczne.

Drugim powodem, dla którego Wieniawa nie wystąpi w produkcji Vegi, miał być jej obecny partner Baron. Dodatkowa rola spowodowałaby, że mieliby oni dla siebie jeszcze mniej czasu. Jak wiemy muzyk wraz ze swoim zespołem „Afromental” koncertuje po całej Polsce, aż do końca sierpnia i para naprawdę rzadko się widuje. Muzyk w jednym z wywiadów zdradził nieco na temat ich przyszłych wakacji

„Mam nadzieję, że znajdziemy parę wspólnych dni na urlop jeszcze w te wakacje. A jeśli nie, to odbijemy to jesienią i odpoczniemy wtedy na dłuższym wyjeździe. Kierunek? Na pewno malownicze tropiki”– powiedział Baron w rozmowie z portalem „Party”.

A jaki jest ten prawdziwy powód braku obecności Julki na planie filmu „Polityka”? Na ten temat wypowiedziała się jej mama, która zarówno jest menadżerką Wieniawy.

„Julia dostała propozycję roli i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu-zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem”– zdradziła mama aktorki.

Jak widzimy, snute przez media domysły nie mają żadnego odzwierciedlenia w tym, jaki jest prawdziwy powód odmowy. Julka jest teraz jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia i nic dziwnego, że jest na takim etapie swojej kariery, że niestety musi zacząć odmawiać z powodu braku czasu!

Myślicie, że Julka znajdzie chwilę i po tak pracowitych wakacjach znajdzie czas na wakacje z Baronem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry