Połącz się z nami

Wieniawa odniosła się do plotek na temat swoich romansów! Mocny post aktorki!

Z życia gwiazd

Wieniawa odniosła się do plotek na temat swoich romansów! Mocny post aktorki!

Media co chwilę przypisują Julii Wieniawie kolejne miłosne podboje. Bardzo często możemy czytać w prasie plotkarskiej na temat jej życia uczuciowego i kolejnych partnerów, z którymi rzekomo się spotyka. Tym razem Julia postanowiła odnieść się do tych wszystkich doniesień na swoim Instagramie! Zobaczcie! Wieniawa odniosła się do plotek na temat swoich romansów!

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak obowiązków. Można śmiało powiedzieć, że jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia w naszym kraju. Bardzo często możemy widzieć ją na kolejnych imprezach branżowych, gdzie pokazuje się w stylizacjach, o których nie raz pisaliśmy. Zobaczcie TUTAJ. W 2020 roku do kin wchodzą aż trzy filmy z jej udziałem-Sala Samobójców. Hejter (Jana Komasy), Small World (Patryka Vegi) oraz W lesie dziś nie zaśnie nikt (Bartosza M. Kowalskiego). Nie można również zapomnieć o drugim sezonie serialu Zawsze Warto, który pokochali widzowie.

Niemal codziennie w sieci pojawia się artykuł na temat Wieniawy. Jednak bardzo często możemy przeczytać doniesienia o jej kolejnych miłosnych podbojach. Po zakończonym związku z Baronem Juli przypisuje się coraz to nowszych adoratorów. Za każdym razem musi dementować plotki z tym związane. Teraz na jednym z portali plotkarskich pojawił się artykuł, że aktorka spotyka się z o 16 lat od niej starszym raperem! Piotr Szmidt, a bardziej znany pod pseudonimem Ten Typ Mes rzekomo zainteresował się 20-latką. Jak to skomentowała?

Wieniawa odniosła się do plotek na temat swoich romansów!

Julia w rozmowie z dziennikarzem serwisu Fakt.pl zaprzeczyła tym doniesieniom i wyraźnie nie jest w stanie zrozumieć, skąd biorą się takie informacje:

„Obecnie z nikim się nie spotykam, a domniemane plotki o relacji ze znanym raperem są najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Ktoś ewidentnie chce rozprzestrzeniać kłamstwa na mój temat, nie jestem w stanie, tylko zrozumieć z jakiego powodu”

Również na swoim Instagramie opublikowała post, w którym ewidentnie dała do zrozumienia, że wszelkie plotki na temat jej życia uczuciowego zaczynają już ją męczyć.

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/juliawieniawa/

Nie da się ukryć, że plotki, które pojawiają się na jej temat w mediach, są jedną z ciemniejszych stron bycia sławnym i popularnym. Zapewne jeszcze nie raz będzie musiała dementować nieprawdziwe informacje dotyczące swojej osoby.

Życzymy Julce, aby jak najrzadziej musiała czytać bzdury, które są pisane na jej temat!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry