Połącz się z nami

Wieniawa pomylona z Rosati! Są aż tak podobne?

Wieniawa i Rosati podobne

News

Wieniawa pomylona z Rosati! Są aż tak podobne?

Młoda gwiazda coraz bardziej przypomina swoją przyjaciółkę? Wszystko wskazuje na to, że tak! Wieniawa pomylona z Rosati. Czyżby były aż tak podobne?

Z pewnością Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych obecnie młody aktorek w naszych kraju. Młoda gwiazda swoją karierę rozpoczęła od roli Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Mimo młodego wieku, gwiazda doskonale wie, czego chce. Jej kariera nabiera tempa, a nazwisko jest jednym z najbardziej pożądanych przez reklamodawców i media.

Od jakiegoś czasu aktorka gra w nowym serialu Polsatu „Zawsze Warto”, gdzie na planie poznała Weronikę Rosati. Obie panie grają tam główne role, a towarzyszy im jeszcze Katarzyna Zielińska. Jak się okazało, aktorki bardzo mocno zżyły się ze sobą. Szczególnie Julię i Weronikę połączyła szczególna więź. Mimo różnicy wieku panie świetnie dogadują się i wspierają, czemu dają wyraz w mediach społecznościowych. Obie są również nominowane do nagrody Róże Gali.

Relacja pań jest na tyle bliska, że Rosati powierzyła mamie Julki funkcję swojej agentki. Przypomnijmy, że pani Wieniawa jest aktualnie menadżerką swojej córki, a teraz pod swoje skrzydła przyjęła kolejną popularną aktorkę.

Jak widać w świecie show- biznesu są możliwe prawdziwe przyjaźnie, a Rosati i Wieniawa są tego świetnym przykładem. Co więcej, aktorki nazywają siebie siostrami. Nic w sumie dziwnego, gdyż niejednokrotnie sugerowano, że podobieństwo obu pań jest uderzające.


Wieniawa pomylona z Rosati!

Ostatnio Julia Wieniawa zamieściła na swoim profilu zdjęcie w skórzanym kombinezonie. W pierwszej chwili można było się pomylić i pomyśleć, że gwiazda wrzuciła zdjęcie swojej przyjaciółki! Mamy nieodparte wrażenie, że młoda artystka coraz bardziej przypomina swoją „siostrę” Rosati. Również fani gwiazdy pomylili swoją idolkę z Weroniką.

Pod opublikowanym zdjęciem, oprócz wielu zachwytów, pojawiły się również komentarze fanów porównujących Wieniawę do Rosati:


„Jej myślałam, że to P. Weronika Rosati ?”

„Wyszłaś podobnie do Weroniki Rosati??”

„Jak Weronika Rosati?”

Nie da się ukryć, że aktorki są do siebie bardzo podobne. Też macie takie wrażenie?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry