Połącz się z nami

Wieniawa skrytykowana za tolerancyjność! Obrzydliwe pytanie internauty!

Julia Wieniawa tolerancja

News

Wieniawa skrytykowana za tolerancyjność! Obrzydliwe pytanie internauty!

Młoda aktorka słynie z tego, że jest bardzo tolerancyjną osobą. Gwiazda od dawna okazuje swoje wsparcie wobec środowiska LGBT. Niestety, nie wszyscy podzielają jej zdanie. Wieniawa skrytykowana za tolerancyjność! Internauta zadał aktorce obrzydliwe pytanie! Gwiazda mu odpowiedziała!

View this post on Instagram

? @stareoness

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa to bez wątpienie to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda znana jest z tego, że bardzo tolerancyjną osobą i wspiera środowiska LGBT, o czym pisaliśmy tutaj. Wieniawa głośno sprzeciwia się homofobii. Wielokrotnie w wypowiedziach na Instagramie nawoływała do tolerancji i miłości. Dzięki swojej postawie, aktorka została nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie zamieściła obszerny wpis:

„Moi Drodzy. Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem z tego powodu nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Jestem zaskoczona ale i wzruszona… Wszystkie osoby , które są nominowane obok mnie zasługują na tę nagrodę, ponieważ głoszą ważne wartości, a ich postawa zmienia Polskę na lepsze.”


Wieniawa skrytykowana za tolerancyjność!

Postawa Wieniawy powszechnie wzbudza zachwyt i podziw. Jednak są i tacy, dla których nawoływanie do tolerancji i akceptacji osób homoseksualnych i transseksualnych nadal budzi ogromne kontrowersje. Pod opublikowanym postem Wieniawy pojawił się okropny komentarz jednego z internautów:

„Dla pedofila też będziesz tolerancyjna?”

Gwiazda bez zastanowienie odpowiedziała:

„Co za porównanie. Fu.”

Trzeba przyznać, że temat homoseksualizmu w Polsce budzi jeszcze skrajne emocje. Aż ciężko jest uwierzyć, że są ludzie, którym przychodzi do głowy porównanie osób homoseksualnych do pedofilów.

My gratulujemy Julce świetnej postawy. Mimo wielu krytycznych komentarzy aktorka nie zmienia swoich poglądów i wciąż nawołuje młodych ludzi do szerzenia tolerancji!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry