Połącz się z nami

Wieniawa tak bardzo rozgrzała Barona, że nie mógł powstrzymać się od komentarza!

Moda i uroda

Wieniawa tak bardzo rozgrzała Barona, że nie mógł powstrzymać się od komentarza!

Miłość Wieniawy i Barona czuć w powietrzu! Para pomimo różnicy wieku świetnie się dogaduje, przez co tworzą naprawdę udany i szczęśliwy związek! Baron nie wytrzymał, gdy Wieniawa dodała zdjęcie w seksownej stylizacji i skomentował je w bardzo bezpośredni sposób! Zobaczcie!

View this post on Instagram

Powrót do pracy ?? ??

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd show-biznesu obecnych czasów. Wieniawę znają wszyscy, obecna wszędzie i na językach wszystkich stała się jeszcze bardziej popularna, kiedy związała się z Aleksandrem Milwiw-Baronem i stworzyła z nim najgorętszą parę show –biznesu!
Para świetnie się dogaduje, razem imprezują, randkują i wjeżdżają na wakacje, nie zapominając przy tym o własnych karierach.

Wieniawa dużo czasu spędza na planach zdjęciowych. Podczas ostatniej sesji zapozowała w bardzo odważnej i seksownej stylizacji! Julia przybrała czarną bielizną stworzonej z samej siateczki!
Fani oczywiście zachwycili się zdjęciem gwiazdy, które na tą chwilę ma ponad 115 tysięcy polubień i setki komentarzy, w których fani rozpływają się na temat urody i seksapilu młodej Julii!
Nic zatem dziwnego, że chłopak Wieniawy – Baron również postanowił wyrzucić z siebie zachwyt na temat wyglądu swojej wybranki:

„Jaram się Tobą jak pochodnia.”

View this post on Instagram

Soon! ?

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Internauci szybko zwrócili uwagę na komentarz mężczyzny! Bowiem nie da się ukryć, że komentarz Barona nie pasuje do jego wieku (przypominamy – Alek ma 35 lat!) i jako dojrzały mężczyzna powinien zachować takie uwagi dla siebie i podzielić się nimi z Wieniawą w domu, a nie w SIECI!

A czy Wy widzicie coś złego w komentarzu Barona?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Ona

    14 lipca 2019 w 23:40

    Nie macie wrażenia, że o Baronie „nagle” jest głośno?… czyżby ze względu na Julię?hmmmm

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry