Połącz się z nami

Wieniawa w kostiumie od Chodakowskiej na jednej z sesji.

wieniawa w kostiumie chodakowskiej

Z życia gwiazd

Wieniawa w kostiumie od Chodakowskiej na jednej z sesji.

Z pewnością wielu fanów Julii pamięta, że w lecie wzięła ona udział w sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów. Ostatnio aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie przypominając właśnie ten czas. Tam zaś Wieniawa w kostiumie od Chodakowskiej, a zwróciła na to uwagę sama Ewa! Zobaczcie to, a również pozostałe zdjęcia z tej przepięknej sesji!

Julia Wieniawa to nie tylko utalentowana, ale także ambitna młoda aktorka. Występuje w serialach i produkcjach kinowych, interesuje się również modą i sama ją kreuje. Niewątpliwie w tej kwestii staje się wzorem do naśladowania. Ułatwia to z pewnością jej aktywność w mediach społecznościowych. Możemy tam, oglądać zdjęcia i relacje z jej życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Julia ma piękną sylwetkę, o którą dba odpowiednią dietą, ale też ćwiczeniami i regularną praktyką jogi (pisaliśmy o tym tutaj). Nie dziwi więc również to, że często jest zapraszana do kampanii reklamowych czy sesji fotograficznych.
Jedną z takich sesji właśnie była ta okładkowa dla Fashion Magazine, która miała miejsce latem tego roku.

Sesja Fashin Magazine

View this post on Instagram

@fashionmagazine_polska 📸

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

View this post on Instagram

📸 @fashionmagazine_polska SUMMER 2019

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Wieniawa w kostiumie od Chodakowskiej

Julia sama przypomniała obserwatorom na Instagramie o swojej współpracy z Fashion Magazine i zdolnym fotografem Dawidem Klepadło (@dawidklepadlo). Zamieściła jedno ze zdjęć będące efektem ich pracy. Fotografia przywołuje wakacyjne klimaty, a aktorka występuje na nim w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym, jak się okazuje od Ewy Chodakowskiej.

„A ja muszę dodać … w moim kostiumie @missionswim WYGLĄDASZ JAK OGIEŃ w czystej postaci 🔥🔥🔥🔥” napisała Ewa Chodakowska w komentarzu

Fani Juli od razu zauważyli, że ona sama nie zaznaczyła, że to jest właśnie kostium firmy Chodakowskiej. Komentarz został zaś potraktowany jako próba reklamy, której zdaniem niektórych mogłaby sobie tego oszczędzić. Zarzuty te nie pozostały jednak bez odpowiedzi z jej strony.

„BO TO NIE REKLAMA 😂😂😂 Nie płace nikomu za noszenie mojego stroju 🤷🏼‍♀️ stwierdzam jedynie FAKT, ze Julka wygląda w nim 🔝 .. Gdyby założyła coś Twojego, to tez byś pochwaliła.. czy nie? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️” – napisała Ewa

A wy co sądzicie o tej sprawie?

Jedno jest pewne, nieważne w czym, Julia Wieniawa na zdjęciach z sesji wygląda obłędnie.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry