Wieniawa w małej czarnej za blisko 7 tysięcy złotych! Kobieco i odważnie!

20 listopada 2022
Przez: : M.J

Julia Wieniawa na jedną z ostatnich oficjalnych premier wybrała stylizację od marki Alex Perry. Mała czarna kosztuje krocie i mało kogo stać na taki wydatek. Zobaczcie!

Julia Wieniawa – kariera i życie osobiste

Julia Wieniawa to jedna z największych młodych gwiazd w show-biznesie. Swoją karierę zaczęła jako aktorka. Następnie jednak szybko udowodniła swój talent w innych dziedzinach. Julia nie tylko wybiła się w świecie muzyki ale udowodniła swój dryg do tańca, a także do biznesu, zakładając własną markę Lemiss.

Aktorka związana była długo z Nikodemem Rozbickim, z którym tworzyła najgorętszy związek w show-biznesie. Niespodziewanie jednak drogi tych dwójki rozeszły się.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa w końcu zabrała głos w sprawie rozstania z Rozbickim! Jest wściekła!

Kobieca mini Julii Wieniawy

Julia Wieniawa uważana jest również za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Młodociana aktorka niejednokrotnie udowodniła, że kocha modę i to z wzajemnością. Tym razem Julia zaprezentowała się w kolejnej ciekawej stylizacji podczas oficjalnej premiery filmu Nie cudzołóż i nie kradnij, który swoją premierę miał zaplanowaną na 18 listopada bieżącego roku.

Aktorka pojawiła się na ściance w zmysłowej czarnej mini, która podkreślała jej figurę. Julka wybrała mini sukienkę pochodzącej z oferty firmy Alex Perry. Sukienka wyróżnia się aksamitnym węzłem, odkrytym brzuchem oraz asymetrycznym dekoltem. Kreacja posiada jeden długi rękaw. Całość podkreśla kobiecą sylwetkę.

Sukienka Wieniawy nie należy do najtańszych. By stać się jej posiadaczkami trzeba zapłacić ogromną kwotę sięgającą 6.867,00 zł.

Stylizacje Wieniawy
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Jak podoba się Wam kreacja Julii Wieniawy? Co uważacie o jej cenie?

Źródło: Instagram Julii Wieniawy, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej