Połącz się z nami

Wieniawa w odważnych butach Christiana Louboutina. Nie należą do najtańszych!

Wieniawa

Moda i uroda

Wieniawa w odważnych butach Christiana Louboutina. Nie należą do najtańszych!

Julia Wieniawa lubi zaszaleć w temacie mody. Co bądź prezentuje swoim obserwatorom kolejne, modowe perełki. Zobaczcie kolejną z nich, która spodoba się tym lubiących nietuzinkowe stylizacje! Wieniawa w odważnych butach Christiana Louboutina.

Julia Wieniawa pomimo swojego młodego wieku (w tym roku skończy zaledwie 22 lata!) osiągnęła już naprawdę wiele. Niepozorna rola Pauli w serialu uwielbianym przez tysiące Polaków „Rodzinka.pl” otworzyła jej sporo możliwości. Od tego czasu młodziutką artystkę widzieliśmy w serialach i filmach na dużym ekranie oraz reklamach telewizyjnych. Co ciekawsze, Julka próbowała również swoich sił w świecie muzyki – i to z bardzo pozytywnym skutkiem!

Obecnie prezentuje swoje taneczne zdolności na parkiecie popularnego programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami” w parze z przesympatycznym, ale i bardzo wymagającym Stefano Terrazzino.

Julia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się z fanami różnymi zdjęciami i wpisami. Nic więc dziwnego, że profil jej przykuwa coraz większą rzeszę internautów – obecnie jest to 1.7 miliona, a liczba ta ciągle się powiększa! Oprócz ujęć prezentujących jej zwykłą codzienność, możemy oglądać wyjazdy Julki w różne strony świata oraz momenty z kariery zawodowej. Chętnie również podejmuje tematy związane z modą i urodą oraz prezentuje swoim obserwatorom ciekawe, modowe zdobycze. W garderobie Julki znajduje się przeróżne odzież i dodatki – te z sieciówek oraz od znanych projektantów.

Wieniawa w odważnych butach Christiana Louboutina.

Na jednym z nagrań na Instagramie Julia pozuje podczas sesji fotograficznej zorganizowanej na potrzeby kampanii jej nowej firmy z kosmetykami, artystka pozowała w różowej przedłużanej marynarce z paskiem oraz butach od Christiana Louboutina. To właśnie one przykuwają uwagę. Wykonane są ze skóry, mają obcas w kształcie słupka oraz wysoką platformę . Ich model to „Izamayeah”, który dostępny jest w cenie 1195 euro, czyli około 5 tysięcy złotych! Bez wątpienia buty te przypasują osobom, które nie boją się zaszaleć z modą.

Jak podobają się Wam odważne botki Jullii Wieniawy?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry