Wieniawa w skąpej bieliźnie! Patryk Vega pokazał gorące zdjęcie aktorki!

21 stycznia 2020
Przez: : M.J

26 czerwca do kin wchodzi film Small World, którego reżyserem jest Patryk Vega. Pomimo tego, że do premiery filmu zostało jeszcze sporo czasu, to na Instagramie reżysera już możemy zobaczyć przedsmak tego, co nas czeka. Zobaczcie, Wieniawę w skąpej bieliźnie, która wciela się w produkcji Vegi w jedną z głównych postaci! Wieniawa w skąpej bieliźnie!

Julia Wieniawa jest na ten moment jedną z topowych aktorek młodego pokolenia. Na pewno nie może narzekać na brak obowiązków, a kolejne produkcje z jej udziałem wyrastają jak grzyby po deszczu. Za niedługo ponownie będziemy mogli oglądać Wieniawę na dużym ekranie w filmie W lesie dziś nie zaśnie nikt, który do kin trafi 13 marca.

Julia została również zauważona przez Patryka Vegę i to nie po raz pierwszy zagrała w jego filmie. Młodą aktorkę mogliśmy już zobaczyć w jego produkcjach, jednak tym razem zagrała jedną z głównych ról. Film, który na ekrany kinowe wchodzi 26 czerwca na pewno będzie godny uwagi. Reżyser już teraz zaczyna raczyć nas gorącymi fotkami z produkcji, w której w głównej roli zobaczymy Wieniawę!

Small World Patryka Vegi będzie opowiadał historię 4-letniej dziewczynki, która została uprowadzona i przez kilkanaście lat poszukiwana przez stróżów prawa. Film zostanie pokazany z różnych perspektyw i na pewno nie będzie w nim brakowało zaskakujących zwrotów akcji. Trzeba również wspomnieć, że ta produkcja miała trafić do kin w 2018 roku, jednak na swoją premierę musi poczekać do czerwca tego roku.

Wieniawa w skąpej bieliźnie! Patryk Vega pokazał gorące zdjęcie aktorki!

Każdy kto śledzi profil w mediach społecznościowych Patryka Vegi doskonale wie, że reżyser potrafi budować napięcie przed kolejnym swoim filmem, który niebawem pojawi się na naszych ekranach. Tym razem na jego profilu pojawiło się gorące zdjęcie Wieniawy, która wyrasta na jedną z gwiazd reżysera.

Vega na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z planu zdjęciowego do filmu Small World. Reżyser doskonale wie, jak zachęcić widza, bo na zdjęciu możemy zobaczyć Julkę w bardzo seksownym wydaniu.

“Kochani, już w środę o godz 8.00 pokażę Wam zapowiedź zwiastuna filmu o handlu dziećmi „SMALL WORLD”‼️‼️‼️”

Po raz kolejny Vega pokazał, że doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie koło swoich produkcji. Świadczą o tym również komentarze pod powyższym zdjęciem:

“Czekamy z niecierpliwością 👌🤩”

“Przepiękna ❤️❤️🥰”

“Będzie petarda”💪💪🔥🔥

Pomimo tego, że film zobaczymy w kinach dopiero w połowie czerwca, to z niecierpliwością czekamy na trailer, który ma pojawić się w sieci już w środę rano 22 stycznia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej