Połącz się z nami

Wieniawa w stylizacji za 7000 złotych! Elegancko i z pazurem!

Julia Wieniawa

Moda i uroda

Wieniawa w stylizacji za 7000 złotych! Elegancko i z pazurem!

Julia Wieniawa słynie ze swoich ciekawych stylizacji, które udostępnia w mediach społecznościowych. Choć w jej garderobie znajdziecie odzież z sieciówki, raz na pewien czas Julka lubi poszaleć z markowymi perełkami. Zobaczcie jej najnowszą stylizację! Wieniawa w stylizacji za 7000 złotych!

View this post on Instagram

home office

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa to jedna z najchętniej obserwowanych polskich gwiazd w mediach społecznościowych. Profil Julki na Instagramie śledzi ogromna ilość internautów, bo aż 1.6 miliona! Aktorka dzieli się tam przeróżnymi zdjęciami. Załącza m.in.: fragmenty ze swojego życia zawodowego, inne przedsięwzięcia, w których bierze udział, wcześniej dzieliła się również dalekimi wyjazdami. Wieniawa chętnie pokazuje również swoją zwykłą codzienność oraz porusza ważnie społecznie tematy.

https://www.instagram.com/p/CAZ8k_FpJaW/

Pomimo swojego młodego wieku uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Nic w tym dziwnego, jej stylizacje często podziwiane są przez tysiące młodych kobiet. Co najciekawsze i najbardziej godne uwagi Julki pokazuje się w przeróżnych stylówkach. Jedne z nich pochodzą od znanych projektantów, inne natomiast ze znanych sieciówek, a ich koszt nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Dziś Julka podzieliła się swoją najnowszą stylizacją, tym razem nie należy ona do najtańszych!

Wieniawa w stylizacji za 7000 złotych!

Wzrok przykuwa marynarka Julki ze szczypankami. Pochodząca z firmy „Marlu”, a jej model to „Parry”. Elegancka i kobieca podkreśla kobiecą talię. Cechuje ją niepowtarzalny krój i styl. Cena nienajniższa – by stać się jej posiadaczką, musicie zapłacić 1690 złotych! Do tego Julka dobrała spodnie firmy „Selflove”, ich model to „Split”. Wykonane są ze 100% skóry naturalnej i posiadają oryginalne wiązania na kostkach. Kosztują one 1890 złotych! Dodatkiem do ciekawej stylizacji, z przysłowiowym „pazurem” ma być dodatek w postaci torebki. Julka zdecydowała się na znaną firmę „Jacquemus”. Koszt torebki sięga 750 euro!

Trzeba przyznać, że najnowsza stylizacja Julki bardzo rzuca się w oczy i na pewno odnajdzie się w wielu okolicznościach!

A Wam, jak podoba się najnowsza stylówka Julki? Co uważacie o cenie za poszczególne części jej stylizacji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry