Połącz się z nami

Wieniawa w wyciętym bikini. Sprawdziłyśmy cenę tego modnego zestawu

wieniawa

Moda i uroda

Wieniawa w wyciętym bikini. Sprawdziłyśmy cenę tego modnego zestawu

Aktorka przebywa aktualnie na wakacjach, skąd chętnie robi relacje dla swoich obserwatorów. Zobaczcie, jak prezentuje się w stroju kąpielowym. Wieniawa w wyciętym bikini.

Chociaż Julia już niejednokrotnie udowadniała, że figurę ma naprawdę rewelacyjną, jej ostatnie zdjęcia zdecydowanie potwierdzają, że takiej sylwetki pozazdrościć jej może nie jedna kobieta. Zobaczcie, jaki model stroju kąpielowego dla siebie wybrała i za ile można go kupić.

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych obecnie w Polsce gwiazd. 21-latka zyskała ogromną popularność już kilka lat temu dzięki udziałowi w uwielbianym serialu „Rodzinka.pl”. Od tego czasu kariera Wieniawy zaczęła nabiera ogromnego przyśpieszenia. Poza aktorstwem Julia rozwija się także jako wokalistka. Jeden z jej największych hitów „Nie muszę” cieszy się kilku dziesięciomilionowymi wyświetleniami w serwisie You Tube.

Poza dorobkiem artystycznym wielu fanów Julii interesuje się także jej życiem prywatnym. Wieniawa kilka lat temu związaną była z Antkiem Królikowskim, a w ubiegłym roku głośno było także o jej relacji z Baronem z zespołu „Afromental”. Chociaż w ostatnim czasie aktorka niechętnie wypowiada się na temat swojego życia uczuciowego, coraz częściej mówi się o tym, jakoby Wieniawa związana była z aktorem – Nikodemem Rozbickim. Zarówno paparazzi, jak i sami zainteresowani coraz śmielej publikują w sieci zdjęcia w swoim towarzystwie.

Wieniawa w wyciętym bikini

Wiele wskazuje na to, że relacja Julii i Nikodema coraz bardziej kwitnie. Raptem kilka dni temu aktorzy wypoczywali w polskich górach, a obecnie przebywają na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze. Wieniawa i Rozbicki chętnie chwalą się w sieci zdjęciami, które sugerować mogą internautom, że są w związku.

Niedawno Julia pochwaliła się swoim obserwatorom zdjęciem w wyciętym bikini typu bandeau.

wieniawa

Nie da się ukryć, że figura 21-latki robi ogromne wrażenie. Naszą uwagę zwrócił oczywiście także strój kąpielowy, który dla siebie wybrała. Jeśli i Wy chcielibyście posiadać w swojej kolekcji takie bikini, zakupić je możecie na oficjalniej stronie projektantki Kornelii Rataj. Zestaw Mauritius. który wybrała dla siebie Julia, aktualnie nabyć możecie w promocyjnej cenie (góra – 132 zł, dół 116 zł).

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry