Połącz się z nami

Wieniawa w za dużych butach odpowiada na krytykę internautów! „Chyba za duże te dalmatyńczyki”

Moda i uroda

Wieniawa w za dużych butach odpowiada na krytykę internautów! „Chyba za duże te dalmatyńczyki”

Julia Wieniawa na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, kiedy wychodziła ze studia Dzień Dobry TVN. O ile jej stylizacja wzbudziła zachwyt wśród internautów, to oni dopatrzyli się również na zdjęciu, że buty, które do niej dobrała, są nieco za duże. Jak na te wpisy zareagowała aktorka? Zobaczcie! Wieniawa w za dużych butach odpowiada na krytykę internautów!

Wieniawa nie bez powodu jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Pomimo swojego młodego wieku już nie raz udowodniła, że jeżeli chodzi o stylizacje, to nie ma sobie równych. Tak też było w niedzielny poranek, kiedy odwiedziła studio programu DDTVN, gdzie wspierała Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Przypomnijmy, że aktorka również bierze udział w licytacjach gwiazd. Na aukcję wystawiła kolację w swoim towarzystwie, a kwota, która do tej pory widnieje na tej licytacji to 9 900 złotych, a do jej zakończenia zostało zaledwie kilka godzin. Dodatkowym plusem dla tego, kto da najwięcej, jest to, że sam będzie mógł wybrać restaurację, w której zje kolację z Julką.

Wieniawa w za dużych butach odpowiada na krytykę internautów!

Julka w programie DDTVN pojawiła się w stylizacji, jak na prawdziwą gwiazdę przystało. Aktorka zaprezentowała się tym razem w długim białym płaszczu, krótkim czarnym topie, który odsłaniał jej brzuch oraz spodniach typu boyfriend. Całą stylizację dopełniła czarnymi okularami, torebką YSL, oraz obłędnymi butami na obcasie, które nie uszły uwadze internautów.

„I wtedy wchodzę ja, cała na biało.”

Pod tym postem pojawiły się komentarze odnośnie jej butów. Zaznaczmy, że są to buty marki Burberry, a ich koszt to niemal 2 700 złotych:

„Dobrze, że buta nie zgubiłaś, bo chyba jest za duży Kopciuszku”

„Chyba za duże te dalmatyńczyki 😂”– czytamy pod zdjęciem aktorki.

Aktorka nie pozostała dłużna na powyższe wpisy:

„Tak się ułożył, ale to mój rozmiar lol”

Jednak jest to tylko kropla w morzy komentarzy od fanów Julii, którzy zgodnie przyznają, że nie bez powodu Julka jest uznawana za gwiazdę, która nie stoi z modą na bakier:

„Jak zwykle super stylówka🔥🔥”
„Mega po prostu 😲😊👍 nic dodać, nic ująć 😊👍 super 👍”

A Wam jak się podoba stylizacja Julii Wieniawy?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Jerry

    16 stycznia 2020 w 20:30

    A kto to jest ta Wieniawa? Nie znam typiary.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry