Połącz się z nami

Wieniawa wspiera WOŚP! Fani jej kosmetyków na pewno będą zadowoleni!

Julia Wieniawa

Z życia gwiazd

Wieniawa wspiera WOŚP! Fani jej kosmetyków na pewno będą zadowoleni!

Julia Wieniawa, jak wiele innych, znanych osób również wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, co możecie wylicytować, a dzięki czemu poznacie samą Julkę! To na pewno byłby dla jej fanów niezapomniany dzień. Wieniawa wspiera WOŚP! Fani jej kosmetyków na pewno będą zadowoleni!

W związku z panującą na całym świecie pandemią koronawirusa wiele imprez masowych musiało zostać odwołanych lub przeniesionych w czasie. W tym również Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która od lat zbiera środki na rzecz najbardziej potrzebujących. Tegoroczny finał odbędzie się jednak z trzy tygodniowym opóźnieniem, zorganizowanym na zupełnie odmiennych zasadach. Zebrane pieniądze zostaną skierowane na zakup sprzętów niezbędnych w nowoczesnej chirurgii laryngologicznej.

Wieniawa wspiera WOŚP! Fani jej kosmetyków na pewno będą zadowoleni!

Wsparcie WOŚP popiera wiele polskich gwiazd, które co roku oferują aukcję, na których wystawiają przeróżne przedmioty, bądź czas, które spędzą z osobami, które je wylicytują. Ostatnio informowaliśmy Was o wyjątkowym dniu, który możecie spędzić w towarzystwie Małgorzaty Rozenek-Majdan. O tym więcej przeczytacie tutaj: Aukcje WOŚP 2021! Chcesz spędzić wyjątkowy dzień z Małgorzatą Rozenek? W grę wchodzą duże pieniądze!

W gronie gwiazd, które również wspierają WOŚP, znalazła się także Julia Wieniawa.

Julia to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma również liczne sukcesy w innych dziedzinach, jak muzyka czy taniec. W zeszłym roku udowodniła smykałkę do biznesu tworząc na rynku dwie autorskie firmy  – „Jusee” oraz „Lemiss”. W krótkim czasie odniosły one ogromny sukces i zdobyły rzeszę fanów.

Podczas 29. Finału można wylicytować kurs makijażu z Julią i jej marką Jusee. Wieniawa oferuje indywidualny kurs makijażu przeprowadzony przez nią oraz znaną makijażystkę gwiazd. Dodatkowo osoba, która wygra licytację otrzyma zestaw kosmetyków sygnowanych nazwiskiem aktorki.

Licytacja kończy się już za dwadzieścia jeden dni, czyli dokładnie 14 lutego. Na chwilę obecną aktualna cena wynosi 3200 złotych.

Myślicie, że ktoś ją pobije? Chcielibyście wziąć udział w indywidualnym kursie makijażu przeprowadzonym przez Julię Wieniawę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry